Осцилококциум при тригодишно дете ?

  • 770
  • 9
Имате ли представа мога ли да давам осцилококциум на тригодишно дете и с каква дозировка профилактично .Знам ,че е хомеопатично , но в упътването нищо не се споменава ?
Виж целия пост
# 1
Дава се на кърмачета ,  newsm784 пъти дневно на 6 часа.  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз го давам от вчера на бебо,че баткото ни го тръшна грипа,а и мен ме почва.Когато се даде в началото,действа страхотно.Този път не му дадох на Роско и ето го резултата #Cussing out
Виж целия пост
# 3
За профилактика го давам веднъж седмично,а при първите симптоми-колкото е възможно по бързо давам 1,след около 6ч.още 1.От вчера започнах да давам,не че е болна,но татко и е болен и профилактично.
Виж целия пост
# 4
ДАВА СЕ И НА КЪРМАЧЕТА, БРЕМЕННИ И КЪРМАЧКИ СЪЩО МОГАТ ДА ГО ПИЯТ БЕЗ ПРИТЕСНЕНИЕЯ. АЗ СЪМ ГО ПИЛА КАО БРЕМЕННА И НА ГОЛЯМОТО МИ ДЕДЕ СЪМ ГО ДАВАЛА, КОГАТО БЕШЕ НА 6 МЕС.
Виж целия пост
# 5
Да, нйама проблем да го даваш.Нашият доктор ни го изписа профилактично, че бяхме вдигнали температура-слава богу било е от зъбките.Но аз вече го давам1-2 седмично разтворено в малко водичка, че сме още много малки няма как да и го дам под езичето.
Виж целия пост
# 6
 newsm10  Да, може. Действа най-добре профилактично или като се даде веднага след появата на първите симптоми. За бебета и 
                  бремени няма проблем.
Виж целия пост
# 7
Аз давам сутрин и вечер по един флакон, когато се лекуваме профилактично, няколко дни - 3-4 примерно. Ако е за овладяване на симптоми по често.
Виж целия пост
# 8
Страшно съм доволна !!! Ето изкарахме грипа сувсем леко без температура, само хрема и лека кашлица !!! Давам го веднъж седмично, профилактично !!! И сага като я усетих, че се разбутва веднага и на 6 часа и после още три дни по 1 флакон !!!
Виж целия пост
# 9
Благодаря ви , пих го като бременна и сега се сетих , че мога и на малкия до га давам. Невероятно хомеопатично лекарство.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия