Харесвате ли коси до кръста?

  • 5 406
  • 121

Анкета

Харесвате ли косите до кръста?

Опции:

Харесвате ли косите до кръста и бихте ли си пуснали такава? Като че ли тук в БГ, е много популярно да имаш коса до кръста. Като гледам всяка фолк-певица е с коса до кръста. А западните певици не са така. Дали се дължи на манталитета ни!?  newsm78

Във "ДА" не включвам проскубани коси които не стоят добре незвисимо от дължината. А добре потдържани коси.
Виж целия пост
# 1
Косите на фолк-певиците -  Stop Коси до кръста ми харесват ако са на етажи, не на черта, но зависи от косата, от човека, на някои хора не им отива...
Аз не бих си пуснала чак до кръста, прекалено много грижи изисква, до средата е перфекната дължина според мен. Peace
Виж целия пост
# 2
харесвам дълги коси, ама чак до кръста е малко прекалено май newsm78
Виж целия пост
# 3
не- даже са ми грозни .... изглеждат неподържани
Виж целия пост
# 4
Ами зависи. По принцип харесвам и искам. Но не права, без бритон, малко ми селянее така. Харесвам чуплива, на вълни, да има някаква форма. И ако е маааалко над кръста - ще е супер.
За мен най-голямото украшение на една жена е косата й, така че си падам по дълги и хубави коси.
Виж целия пост
# 5
не- даже са ми грозни .... изглеждат неподържани

Е, то и по-къса коса ако е мръсна, безцветна и несресана пак ще изглежда неподдържана. Дългите се поддържат трудно, но ако се старае човек, изобщо не изглеждат така.
Виж целия пост
# 6
Ако косата е хубава, с блясък и подходящо оформена-да, харесва ми Peace
Но ако изглежда проскубана, със цъвтящи краища Sick
Виж целия пост
# 7
Ами зависи. По принцип харесвам и искам. Но не права, без бритон, малко ми селянее така. Харесвам чуплива, на вълни, да има някаква форма. И ако е маааалко над кръста - ще е супер.
За мен най-голямото украшение на една жена е косата й, така че си падам по дълги и хубави коси.
Блонди го е написала вместо мен  Peace
Виж целия пост
# 8
Аз не харесвам, чак толкова дълги коси - тип  "самодива". Еле, пък и да е на черта постригана.
На фолк певиците ми харесват косите, ама те са етажирани, филирани, абе въобще добре направени. А така пусната да расте на воля НЕ!
Виж целия пост
# 9
ами ...като  самодиви баш Crazy  веят пръчки , виж  ако е под гъ*а вече  е  секси  hahaha  Joy
Не харесвам прекалено дълги коси ....харесвам коси с форма.... Flutter
Виж целия пост
# 10
Харесвам.
Като госпожица поддържах косата си до кръста.
Сега пак се опитвам да я пусна толкова дълга, но е доста трудно.
Виж целия пост
# 11
Харесвам, даже притежавам такава.Но косата до кръста трябва да е добре подстригана и да не е окъсна отдолу.Иначе наистина изглежда грозно.
Виж целия пост
# 12
Не - не ми харесва
Харесвам най-много педя над кръста.И да е много добре поддържана и ухаеща на чистото, знаете косите поемат всякаква миризма.
А най мие противно висока жена с много дълга коса, и постоянно да я замята с глава.
Виж целия пост
# 13
Харесвам, но при условията, които вече са споменати - добре поддържана, лъскава или на вълни, с хубав цвят.
Виж целия пост
# 14
Да, харесвам. Моята е дори под кръста, подстригана е на пластове и изглежда страхотно! Дългата коса си иска много грижи, няма какво да се лъжем, но крайният резултат обира всички погледи.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия