Как да зарадвам 2годишно дете за Р.Д.

  • 728
  • 6
Та това ми е въпроса. Сина ми след няколко дни ще стане 2г. А не разполагаме с много пари (иначе бих наела клоун и цяла детска градина Twisted Evil , все пак с пари всеки може). И се чудих какво да направя за да го зарадвам, искам да направя нещо все пак, а нямам идеи.  Cry ooooh! newsm78 Студено е, иначе бих го закарала в някой "детски център за игра" и да го пусна на всички въртележки, бънджита, друсащи се колички, люлки и т.н. Но в това време не става. Някой има ли идеи? Помагайте, моля ви!   Praynig
Виж целия пост
# 1
Купи му багер с дистанционно, не са много скъпи.
С пластелин ако не е играл, пробвай го - може да му хареса...
Мхмх.. мисля още.. Грипозно е, не бива да ходи никъде, но може да поканиш някой другарче за компания, което е здравичко и да им организираш някаква игра - примерно вадиш тенджери, тигани и лъжици и демонстрираш как се готви. Даваш им малко лук, измити картофи, моркови, разни зеленчуци да ги пипат и готвят и т.н...
Серзиз за чай има ли? Може да му хареса на човекът да прави чай и да те кара да пиеш. Полезен е. И мед тряба.
.. мисля, мисля.. времето е разкошно, става за плаж..
Виж целия пост
# 2
Да,наистина си много права,че с пари става всичко,но в крайна сметка ти си човекът,който прекарва най-дълго време с него и знаеш най-добре какво желае.Вярно,че е още малък,но все пак си разбира.На моята щерка на втория рожден ден и подариха какво ли не,но най-много се зарадва на пластелина,флумастери,и книжки за оцветяване(все неща,които преди това не се бях сетила,че могат да събудят и нтереса и).Например поръчай му балони-мисля,че не са много скъпи или вие ги надуйте #Crazy и на детското парти към края им позволете да ги спукат всичките.Това ми дойде на ум сега,избора си е изцяло ваш.
Желая  здраве и щастливо детство на малкия ![smilie=smile3525.gif]

 newsm59  ura
Виж целия пост
# 3
небесна красТавица направо ме развесели. Благодаря за идеите много са полезни и евтини.
fior Аз подарък съм му купила, даже 2. Но по скоро ме интересува как да му направя приятен деня. Мислех да го празнувам с родата, но мъжа ми заяви, че няма да имаме толкова пари за толкова хора, пък и да си призная, честно те не заслужават, да не споменавам, че свекъра и свекърва ми дори не помнят кога е роден, само ще се наядат на готово и ще си отидат. А за подарък е абсурдно да му подарят. А и много ме ядосаха днеска, като го учиха да казва на баща си по име, а на другия им внук да казва бати, и освен това свекъра винаги му се подиграва. Абе много се ядосах и реших да не се съобразявам с тях. Мислех да го правя с тях за да не се обидят, но реших, че по добре сина ми да е щастлив и доволен, а не те.
Виж целия пост
# 4
Tinka79 и аз преди месец и половина се чудех как да я забавлявам на рожденият и ден. Не е лоша идеята да поканиш 1-2 дечица, здрави разбира се да си поиграят малко. Аз на Вики и купих боички за рисуване на лицето, не са скъпи изобщо а може и да му хареса да го направиш пират или клоун. Радва се много на куклите за куклен театър, можеш и представление да му направиш, нещо което ще му е интересно. newsm78
Също така и от онези играчки за правене на сапунени балони(забравих им името) Embarassed според мен ще се радва много на тях.
Успех и весело изкарване! Laughing
Виж целия пост
# 5
Tinka79, това прелестно дете с тази очарователна усмивка от аватара ти непременно трябва да бъде зарадвано. Както и другите майки са ти писали, с малко украса на дома – гирлянди с надписи ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, балони, тържествено подредена маса и т.н. сигурно ще се впечатли. В големите магазини има много подходяща уграса за парти – за тортата и сандвичите – малки чадърчета, знаменца, фойерверг за тортата и т.н. Ако можеш да поканиш 2-3 по-големи дечица /4-5г./ ще стане чудесно парти – едновременно ще му хареса вниманието на по-големите деца и покрай тях ще поиграе малко. Можеш да обмислиш някои игри като за тази възраст, малко лесни гатанки, малко стихчета и песнички и шоуто ще стане незабравимо.
Пожелавам ви весел и щастлив празник!
Виж целия пост
# 6
Как бих го направила сега, след като вече мина (отпразнувахме го 3 пъти  ooooh! ) и видях какво и хареса и на какво не обърна никакво внимание (това разбирасе си е и до дете).

1. Къде? Хубаво би било да не е всекидневната домашна атмосфера, но ако нямаш някоя приятелка с дете, която така щедро да ти предостави дома си за детски купон, тогава и у вас става. Ако има вариант таткото да го разходи докато ти украсиш (с предварително подготвени неща), за да се впечатли непосредствено преди празника ще е чудесно.

2. С кого? Оптималния вариант за нас се оказа 5-6 деца общо, 3-4 от които да са по-големи (извън възрастта в която се бият за играчки). Родителите на децата да са ти достатъчно добри приятели, от които да не ти пука.

3. Как? На моята дъщеря най-много и хареса да танцува. Тя преди не е проявявала голям интерес към танцуването. Но когато се пуснаха весели песнички (за зеленчуците, патешкия танц и други подобни) и видя по-големите деца да танцуват по специален начин и на нея и хареса. Хващането на всички деца за ръце на хорце също я впечатли. Изобщо едно 5-6 годишно детенце, което си покава целия "репертоар" от детската градина и иска да учи по-малките е незаменим помощник  Grinning
Какви са игрите и играчките не е толкова важно, важно е да са нови и компанията да е приятна за детето, а не всеки да се опитва да му отмъкне подаръка.

4. Колко дълго? Повече от 3 часа става изнервящо.

5. Какво за ядене? Зрънчо, солети сок, парченца шунка и кашкавал, но на кого му е до ядене.
Отношението към тортата беше като миналата година: бъркане в нея и мазане, нооо свещите...те са много по интересни. Наложи се да ги паля около 10 000  Crazy и да ги духа - тя или някой друг.

най-важното: настрой се на теб да ти е кеф, а не да домакинстваш и да се ядосваш, защото все пак 2-годишните са си бебета  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия