проблем със съдомиялната - не си взема праха

  • 1 591
  • 6
Имам проблем със съдомиялната машина.
Използвам я от месец и днес след като я отворих видях, че отделението, в което е праха седи затворено. Отворих го и вътре имаше половината прах и вода, която изтече. Помислих, че може да е случайно, затова я пуснах на друга програма, но резултатът беше същия.
Някой имал ли е подобен проблем? Утре ще се обадя и на сервиза, надявам се да не е нещо сериозно
Виж целия пост
# 1
Никога не съм имала такъв проблем със сегашната миялна. С предишната ми се е случвало няколко пъти и стигнах до извода, че е нещо опира там и не позволява да се отвори капачето, но то се отваряще по друг начин, не като сегашното. newsm78
Виж целия пост
# 2
И аз така мисля.Разгледай капачето и го отвори и затвори няколко пъти.Сигурно затяга нещо.Моето пък обратното-много е хлабаво и аз го ръчкам да го наглася.Само че моята е на 7 години.Ако не става викай майстор,щом ти е нова Naughty
Виж целия пост
# 3
Да не би да е спирана миялната по време на цикъл и да се е "шашнала" нещо? За целта трябва да се рестартира, като и натиснеш копчето за включване, да я сложиш на reset или както там е при вас и тогава едва да и нагласиш програмата.
Виж целия пост
# 4
Ва, миличка - каква марка е машината ти?
Има доста причини...
Виж целия пост
# 5
И аз имах същия проблем.Моята е Горение.Оказа се,че е изгоряла някаква бубина,която отваряла касетката за поставяне на праха.Извиках техник и с/у 50-60 лв проблема бе решен.
Виж целия пост
# 6
Чак сега си виждам темата, извинявайте, че не съм писала.
Според мен проблема се оказа от неправилната подредба на съдовете, защото тя отваря капачето май съ струя вода и явно точно на пътя на тази струя е имало нещо.
След като пренаредих съдопвете не стм имала повече този проблем.
Bloomberg  е съдомиялната
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия