Вече мислите ли за подарък на мъжете си за Свети Валентин?

  • 5 867
  • 71
Сигурно ще кажете, че още е рано, но миналата година търсих подарък в последния момент и затова тази взех да се замислям от сега. Хайде, вие сте - давайте идеи.
Виж целия пост
# 1
Аз още не съм мислила.
Виж целия пост
# 2
Ние не си правим подаръци на този празник. Или по-скоро нещо символично като например мъжът ми букет цветя, а аз - някое по-изтънчено ястие за вечеря. Тази година смятам да направя едни маслени курабийки във формата на сърчица и приготвям меню с разни деликатеси.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 3
Не съм мислила още
Виж целия пост
# 4
Моят си го получи от сега   Mr. Green-кожено яке
Виж целия пост
# 5
Не съм мислила въобще,
обикновено си подаряваме взаимно парфюми, които аз съм избрала и съм купила  Laughing
Виж целия пост
# 6
Нищо няма да му купя-не си е в къщи.Но ще си подаря нещо от негово име.
Виж целия пост
# 7
Честно казано, не.
Не "зачитаме" Св. Валентин- прекалено ми е лигав и сладникав.  Stop
Затова пък тогава отдаваме нужното внимание на бай ви Трифон ( Зарезан)  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
Тук има чудесни идеи за нематериални подаръци.
Виж целия пост
# 9
Обикновено му подарявам бонбони с формата на сърце или нещо подобно, а аз си искам нещо по-материално  Laughing като бижу например, но тази година ще бъдем в Женева 2-3 дни преди празника и ще си подарим някоя приятна вечеря там  Grinning
Виж целия пост
# 10
Не си подаряваме материални неща за дена на влюбените. Е, аз съм отнасяла по някое и друго бижу Blush, но обикновено подаръкът е 1-2 дни или дори само една вечер,  само за нас, някъде по-далеч от ежедневните простотии ooooh! И шоколад Mr. Green
Виж целия пост
# 11
не не мисля за подарък за мъжа ми,
мисля откъде аджеба ще купя Спайдърмен с дистанционно, който да върви по въже #Crazy #Crazy
Това си поиска малката за РД (13.02.)
После ще му мисля за 14.02. той тати лесен -нещо за компа или колата Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Не. Ще изчакам да видя какво ще получа за рожденния ми ден- на 10.02 Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Още не съм мислила, а и ние комбинираме 2-та празника, та най-често общият и за двамата подарък е уикенд извън София или вечеря на ресторант, където уважаваме някоя бутилка хубаво вино, а после много се обичаме  Wink.
Понякога си подаряваме козметка, но най-често шоколад и разни сувенири.
Но пък понякога мъжът ми обича да ми прави изненади - примерно, на различни места крие различни по-дребни подаръчета - цветя, парфюмчета, любимите ми зюмбюли в саксия (имам вече няколко), плюшени играчки, ароматни свещи, картички и т.н. Важен е жестът.
Този път очаквам да получа точно преди празника едни допълнителни хонорари и много ми се иска да организирам да отидем някъде само двамата на 10-ти и 11-ти или на 17-ти и 18-ти, но без да му казвам предварително. Тъкмо така ще му дам възможност той пък да ме изненада с нещо на самия 14-ти.
Конкретен подарък исля да не му купувам.
Виж целия пост
# 14
РД на мъжа ми и Св.Валентин са през 3 дена. Отсега мисля подарък за РД, а на 14-ти ще е нещо малко и символично  Heart Eyes Миналата година беше бонбони в малка кутия-сърце.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия