7 рожден ден

  • 887
  • 6
здравейте мами,
  bouquetпрез месец май е 7 ражден ден на синът ми и искам да го отпразнуваме по-така
исками се да бъде в някъкъв клуб по танци с треньор и всички деца да танцуват но рових в е-нет и немога до открия нещо подходящо
чувалили сте за такъв клуб
знам че имам още време но искам да се подготвя. той сега ходи в клуб по танци галиано но не те предлагат това
благодаря мами предварително

 Grinning
Виж целия пост
# 1
Миналата година правих 8 - мия рожден ден на сина ми в клуб "Алиби" - Варна. Незная от кой град си и дали мога да ти помогна. Това е клуб за възрастни с жива музика, като едновременно организират и детски рожденни дни. Има си едно момче което по време на целия рожден ден занимава децата организира им игри, пуска музика по тяхно желание /без фолк/. И най хубавото е, че заведението е само за нашия рожден ден.
Виж целия пост
# 2
да наистина пропуснах да кажа че съм от софия, но ти благодаря
Виж целия пост
# 3
Здравей,аз празнувах 7 рожден ден в парти клуб "Усмивката"в Младост до "Макдоналдс".Не е бебешко и беше страхотно.Правиха им дискотека с цветомузика.Писали сме по темата,много е уютно,предполагам,че няма да има проблем да си донесете и музиката която обичате.Успех!В този клуб е добре и за по-големите деца.Собственичката е актриса и прави страхотно шоу.
Виж целия пост
# 4
благодаря
ще отида да го видя
Виж целия пост
# 5
миналата година празнувахме 7мия рожден ден на малкия на боулинг . Беше страхотно, децата се забавляваха искрено и не усетихме как минаха двата часа. Може да се поръча детско меню.
Виж целия пост
# 6
миналата година празнувахме 7мия рожден ден на малкия на боулинг . Беше страхотно,

veleva, може ли малко по-конкретна информация - къде беше организиран рожденият ден и от какъв порядък беше сумата, която ви стуваше?
Идеята за подобно празнуване на РД много ми допада.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия