след аборт

  • 893
  • 6
 здравейте момичета,надявам се че някой ще може да ми помогне или поне да ме окуражи.преди 7 години направих аборт.тогава бях много малка 22 години и не бях готова за дете.сега страшно много искаме с приятеля ми ,но аз се страхувам защото сам 0 - група и не съм много сигурна да са ми били гамаглуболин след аборта.сега като разговарям с една позната тя каза .че е много опасно за втора бременност поради това ,че сам с ортицателен резус фактор.какво да правя?опасно ли ще е за мен или детето ?моля ви пишете ми   
Виж целия пост
# 1
Със сигурност знам, че се прави изследване, за да се установи дали са ти били гамаглобулин, но не знам как се нарича изследването и какво се изследва. Нека се включат момичета с по-компетентни мнения.
Виж целия пост
# 2
не се притесняваи, но кажи на лакаря си. Пражят се спеzиални иzследвания и има ле4ение. Горе главата!
Виж целия пост
# 3
Първо нека бъдещия татко си направи изследване и ако и той е резус фактор отрицателен, няма да имате никакви проблеми. Ако е положителен се посъветвай с личния си лекар да ти направят небходимите изследвания и евентуално имунизация - задължително преди да правите опити за бебе.
Виж целия пост
# 4
Здравей! Не се притеснявай, важното е да информираш лекаря си и да кажеш, че ще правите опити. Сега техниката и лекарите са на ниво, не като преди 30 години. УСПЕХ!!!!
Виж целия пост
# 5
благодаря ви,че ми вдъхнатхте нов кураж,защото се бях отчаяла.Знае ли някои когато ти правят обикновени изследвания преди аборта( кръв и урина )в тях показва ли се дали произвеждаш анти тела,ако бебето е с резус фактора на бащата т.е. + или това са специални изследвания.
Виж целия пост
# 6
Пускат се специални изследвания за антитела.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия