Тази година имам абитуриентка!Кажете, моля, къде в София....

  • 16 213
  • 51
Молбата ми е следната  Simple Smile
Тази година дъщеря ми има абитуриентски бал.
Бихте ли споделили впечатления от модни къщи в София (и не само),кажете къде се намират, ако имат и сайт също моля да споделите.Покажете и ваши официални тоалети от модни къщи,от които сте доволни.
Виж целия пост
# 1
Молбата ми е следната  Simple Smile
Тази година дъщеря ми има абитуриентски бал.
Бихте ли споделили впечатления от модни къщи в София (и не само),кажете къде се намират, ако имат и сайт също моля да споделите.Покажете и ваши официални тоалети от модни къщи,от които сте доволни.
Амиии....сложна работа. И аз тази година съм абитуриентка и, честно казано, нищо няма по магазините. Особено в Сватбен център София. Там всичко е от грозно нагоре. Днес ходих и впечатлението е - няма смисъл! Или са го направили ведомствен магазин за кабаретни актриси.....
Виж целия пост
# 2
Е то не е ли рано още? В смисъл, излязли ли са вече новите колекции?
Нещо не съм в час вече с тези неща...Не ми се е налагало скоро да купувам толкова официален тоалет.  Confused
Виж целия пост
# 3
Виж тук www.svatba.start.bg има сватбени салони,но там предлагат и абитуренстки рокли
Виж целия пост
# 4
Как рано?! #Crazy Даже леко закъснявате вече! Wink
Сестра ми също е абитуриентка. Роклята й ще й я правят в модна къща "Нюел" - или нещо от сорта да беше. Thinking Намира се в центъра, в една уличка до 5-те кюшета.
Виж целия пост
# 5
А аз четох в "Хай клуб",че всяка година има ревю на различни български дизайнери специално за абитуриентите и може да се купят рокли направо от производителите и излизали доста по-евтино,а същевременно са оригинални. Пишеше,че това се прави март месец в София,но не си спомням къде. Потърси "Хай клуб" от тази седмица,на последните страници беше  Peace
Виж целия пост
# 6
А аз четох в "Хай клуб",че всяка година има ревю на различни български дизайнери специално за абитуриентите и може да се купят рокли направо от производителите и излизали доста по-евтино,а същевременно са оригинални. Пишеше,че това се прави март месец в София,но не си спомням къде. Потърси "Хай клуб" от тази седмица,на последните страници беше  Peace
В музея "Земята и хората" към средата-края на март
Виж целия пост
# 7
minalata god pove4eto bqha oble4eni kato bulki/samo 4e cvetni/.hodih da gledam abiturentite ot tehnikuma po obleklo,o4akvah malko pove4e stil,ama ne.nqkoi bqha oble4eni kato prostitutki.magazinite predlagat mnogo,no kogato tragne6 da tarsi6 nikoga ne otkriva6 podhodq6toto.ili pone rqdko.
predlagat se strahotni materii,ako se porazrovi po spisaniqta ili pogleda fe6an kanala,moge da si izmisli roklq koqto da i otgovarq napalno i da e edinstvenna.
v takav den vseki se stremi da e unikalen.
uspeh v zada4ata po namiraneto na toalet:)))
Виж целия пост
# 8
И на мен ми се струва, че е рано още... към април май започват да зареждат магазините... иначе и по Пиротска и по Графа има тоалети, но за модни къщи не се сещам... Embarassed
Виж целия пост
# 9
много важно е тя какво иска и към какво се е ориентирала
има страшно много рокли тип принцеса,ако иска такава ще има голям избор
аз бях миналата година и си я ших.бях избрала модела,на жана жекова-струваше около 1000 май и затова не си я взех.отидох на шивач,дори я попромених малко.беше цикламен сатен и отгоре черна дантела на големи цветя с тук таме мъниста.получи се добре
аз знаех какво искам и затова почнах да я шия началото на април и към 20 април беше готова
това е роклята на жекова,която харесах  http://www.janajekova.com/p/c_stela/pic02_big.jpg
много бях харесала и тази http://www.janajekova.com/p/c_shampansko/pic07_big.jpg


ето няколко мои снимки,за съжаление в момента не разполагам с хубави,а на тези роклята е излезнала ужасно(не че се вижда цялата),но поне се вижда цвета и материата
http://snimka.bg/album.php?album_id=97706&photo=1
http://snimka.bg/album.php?album_id=97706&photo=2

ще кача такива,на които се вижда цялата ясно
на момичето до мен също беше много хубава и семпла

Виж целия пост
# 10
Катя,виж тук- http://forum.tialoto.bg/viewtopic.php?t=4731&postdays=0& … r=asc&start=0
Също разглеждат проблема с абитуриентските тоалети,може пък да ти дойде някоя идея.Една рокля ли ще правите,в смисъл имат ли втора вечер,някакво изпращане в училище?А за себе си нещо предвидила ли си Wink?Нейното желание какво е?Еднократен екстравагантен тоалет или нещо по-семпло,което може да се носи много пъти?
Виж целия пост
# 11
И аз мисля, че първо трябва да обсъдите нейните желания. Как се вижда - в нещо екстравагантно (и неизползваемо след това Wink) , или в нещо по-семпло, или в нещо артистично. После поразгледайте списания, погледайте модните ТВ канали, и едва тогава търсете модни къщи, шивачи и т.н. От значение са и финансовите ви възможности или по-точно готовността да хвърлите определени средства за тоалет.
Последните години ми прави впечатление, че всички са като униформени - бюстието, полата кринолин. Само цветовете различни! Скука ooooh! Включително и в по-специалните училища, като техникумите по облекло, по текстил, в художествените гимназии - всички са като от конвейр. Не знам защо така нямат въображение младите момичета newsm78 Или се страхуват да бъдат по-различни!
А пък аз ако бях абитуриентка сега, със сигурност бих предпочела интересната екскурзия, пред лъскавата премяна Laughing 
Виж целия пост
# 12
Благодаря ви за отговорите и дадените сайтове,момичета. Чудесни сте!   bouquet
Нейните желания сме ги обсъждали много пъти, но и тя самата незнае точно какво иска, пък и неможе да облече всичко, което й хареса, понеже е леко пълничка и много се притеснява това и онова как щяло да й стои,дали няма да е смешна и така... Труден ни е избора,сега се е спряла на една червена рокля, която е видяла в един филм "Перфектния мъж", ако сте го гледали, няма как да ви покажа обаче снимка на самия тоалет.  Rolling Eyes Та за тази рокля май ще ни трябва добър шивач,а ние сме така да се каже в дълбока провинция /гр.Севлиево/ и си нямаме тук толкова добър шивач,който да й я направи както я иска.
Та имам нова молба  Embarassed Бихте ли споделили някой добър шивач, от който вие лично сте доволни или за който сте чували добри отзиви.
Виж целия пост
# 13
Ох, това с шивача е най-неудачното решение според мен! И магьосник да е, може да се окаже, че точно този модел на нея не й стои добре! И това ще се разбере едва след като е готова дрехата. Защо първо не попремери това- онова, да видите за цвят, модел, дължина!

Щом е пълничка, може би е по-добре да се ориентира към дълга пола и блуза от друг цвят и материя newsm78 Миналата година засякох в един магазин такова по-пухкаво момиче да си купува обувки. Облече си тоалета, за да прецени по-добре, как ще стоят. Беше точно с дълга до земята пола и блуза от друга материя и някакъв шантав модел  Wink и изглеждаше много елегантно!
Виж целия пост
# 14
Почти всеки ден минавам по Стамболийски и на витрината на Холидей /на Стамболийски и Ботев долу-горе / има много интересни тоалети, дано да съм помогнала малко Peace

Успех в намирането на неповторимата рокля!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия