За шишетата против колики

  • 2 213
  • 50
Здравейте майки.Някой ползвал ли е такива шишета и имали ефект.На мен ми казаха за някакви английски които струват 38 лв. за 2 шишета .Някой ако е ползвал или знае нещо за тези шишета да пише.Благодаря ви.
Виж целия пост
# 1
Лично аз не съм ползвала, защото кърмя. Но майки около мен са ползвали-не са доволни, пак имаха колики бебетата.
Според мен проблема не е в "шишето, въздуха"..бля, бля..просто чревния тракт трябва да "проработи"..моя син беше е колики 4 месеца-кърмен./повтарям че е кърмен, предвид че кърмата е най-доброто за едно бебе, и въпреки това пак си беше с колики,,,а изк. мляко е по-трудно смилаемо/
Не знам-избора е твой.
Успех  bouquet
Виж целия пост
# 2
Как е възможно да се връзвате на тези реклами newsm78Тогава нито едно изключително кърмено бебе няма да има колики. Факт е, че и тези бебета минават през периода.
Не си давай парите на вятъра. Hug
Виж целия пост
# 3
С, или без такова шише- децата имат колики. Едни- повече, други- по- малко, трети- хич.
Причините за това обосновават в анатомията и биологията, но не и в купуването на шише      33uu
Виж целия пост
# 4
С, или без такова шише- децата имат колики. Едни- повече, други- по- малко, трети- хич.
Причините за това обосновават в анатомията и биологията, но не и в купуването на шише      33uu

Съгласна съм
Виж целия пост
# 5
Ползвала съм и не съм доволна - няма ефект.Не си хвърляй парите на вятъра.
Виж целия пост
# 6
Колките са си колики, със или без специални шишета, със или без капки, просто трябва си минат.
Виж целия пост
# 7
С, или без такова шише- децата имат колики. Едни- повече, други- по- малко, трети- хич.
Причините за това обосновават в анатомията и биологията, но не и в купуването на шише      33uu
PeaceТочно така.
И аз смятам тези шишета за излишни.
Виж целия пост
# 8
Аз също смятам ,че няма особен ефект от тези шишета .
Виж целия пост
# 9
Ползвала съм и не съм доволна - няма ефект.Не си хвърляй парите на вятъра.
Peace - коликите са доста неприятен период който задължително трябва да си мине.... Шишетата са по-скоро за успокоение на майката че е направила нещо ....
Виж целия пост
# 10
Не си давай парите за реклами!Колики ще има със или без шише от 40лв.
Виж целия пост
# 11
Не, нямат смисъл. Може да влиза по-малко въздух, но коликите си остават.
Виж целия пост
# 12
Изобщо не съм съгласна, че нямат никакъв смисъл. Не разбирам как се дават такива крайни отговори, все пак майката може да съди от опита си, а не да каже, че не действат никога и при никого след като на нейното дете не са помогнали.
Синът ми беше на смесено хранене 5 месеца, ползвах такова шише на д-р Браун и той нямаше колики. Не знам ако бяхме с обикновено шише дали щеше да е така. По принцип това шише едва ли ще реши проблема, но във всички случаи доста повече спестява въздуха, който влиза в коремчето и съответно спестява част от болките на бебчето. Моето шише струваше 16лв.
Виж целия пост
# 13
Здравей. Моята бебка не искаше да суче от гърда, така че и кърмата й беше от шише. ползвах извитите шишета на чико и шишетата на авент, всички със системи против колики. Тя имаше едни от най-зловещите колики, които могат да съществуват до 2м. и 8 дни, когато изведнъж спряха. шишетата не помагат, но с пълна сила мога да кажа същото и за капките, чайовете и т.н. Сменихме 3 вида капки, 2 вида чай, няколко билкови отвари... накрая, когато бяха най зловещите колики комбинирано давахме 2 вида капки. При по-слабите колики ни помагаше сешоар - той й затопляше коремчето, а от звука тя се унасяше, при по-силните нищо не помага. Та това е моят личен опит. Но шишетата на чико са изключително удобни за хранене. Все още ги ползваме. Не всички бебета имат колики, все пак. Дано при вас да няма.
Виж целия пост
# 14
Ползвала съм и не съм доволна - няма ефект.Не си хвърляй парите на вятъра.

да,определно е така! Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия