10-те неща, без които жените не могат

  • 3 893
  • 74
Вижте на какво попаднах, риейки из нета:

10- те неща, без които жените не могат:

1. Кафе с приятелки
Всъщност не е важно дали е кафе, коктейли или пица. Важното е да е по женски и да имат нещо да обсъждат: мъже; или колежки; или нови козметични продукти; или от всичко по малко (тогава прекарването е най-весело). Срещите по женски са почти толкова необходими за една жена, колкото огледалцето в чантата й.

2. Дамска чанта
В нея освен огледалце има още хиляда неща, повечето от които идея си нямаме за какво й трябват. В повечето случаи вътре цари мъничък хаос, в който само тя се оправя. Чантата йА ако ние случайно дръзнем тайничко да надникнем в чантата й, настава такава буря, че ни се ще да се скрием целите във въпросното торбе, някъде сред мокрите кърпички и пинсетите.

3. Нови дрехи
Няма по-забавно нещо от следната гледка: жена, застанала пред пукащия се по шевовете гардероб, която казва: „Нямам какво да облека!” с най-искрен ужас в гласа. След броени часове я виждаш да мъкне от магазина някоя нова дреха, гардеробът става още по-пълен, а тя си стои без дрехи (което за нас май не е чак толкова лошо…)

4. Възхищение
След като се е облякла най-после, направила си е прическа, грим и маникюр и ухае на любимия си парфюм, тя с право мисли, че е неотразима. Маже се с лосиониИ очаква възхита в нашите погледи. Макар че ако я питаме, ще ни каже, че прави всичко това САМО и единствено заради себе си!

5. Още един лосион за тяло
Няма значение, че вече има… пет-шест. Сега е излязъл нов, с екстракт от екзотично и невероятно полезно водорасло от Южнокитайско море…

6. Клюки
Някои може да не си го признават, но всички умират да чуят какво е станало с онази далечна позната, която се омъжи толкова млада и после замина за Парагвай и после…

7. Рицар
Рицар на бял кон И това повечето жени не си го признават, но всички искат един прекрасен рицар на бял кон. Просто имат нужда от кавалери – да им помагат да си обличат палтата, а когато нямат палта, да свалят саката си и да им ги намятат нежно; да им отварят вратата; да им дават път… С една дума – да се грижат за тях.

8. Независимост
Колкото и да имат нужда от рицари обаче, жените все пак обичат да зависят само от себе си. (Може да звучи объркано, но все пак говорим за жени!) Еманципацията за тях е повод за гордост и радост, че са свършили онези тъмни времена, когато жените са били собственост на мъжете си („тъмни” от гледна точка на жените, за мъжете може и да са били светли).

9. Ред
Както са я учили още от малка, нещата си имат определени места. Бельото йНе се смей, че бельото й е подредено по цветове! Както и по това дали въпросните гащи са „за вкъщи” или „за специални случаи”. Е, и нас са ни учили как се подреждат нещата, но мозъкът ни просто не възприема такива работи!

10. Мъже
Независимо дали го признават, жените (най-малко хетеросексуалните) не могат без мъже в живота си. Факт.

Мислите ли, че това са нещата, без които жените не могат, за да се чувстват красиви?
Виж целия пост
# 1
Мдааа, съгласна съм
Мога да добавя още едно нещо(поне за мен важи)
11. Редовно обезкосмяване Peace
Виж целия пост
# 2
12. Форума на бг мамма  Laughing
Виж целия пост
# 3
Мдааааа, мисля Flutter
Виж целия пост
# 4
Аз само от 9та точка не изпитвам необходимост  Mr. Green А пък и да ми е нужен ред, с малко дете това си е утопия
Виж целия пост
# 5
Доста вярно. Просто бих им разместила местата. На първо място не бих поставила кафето с приятелки, нито чантата.  Naughty Ако са подредени по някаква важност, де Grinning
Виж целия пост
# 6
и аз съм съгласна
Виж целия пост
# 7
Отказвам се от точка 3 за сметка на нова кола /Пежо 107,разбрали сме се по въпроса вече/.....ааааа жълто го искам.
Виж целия пост
# 8
да  Peace

но т.5 може да се смени с общо название Козметика.. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Отказвам се от точка 3 за сметка на нова кола /Пежо 107,разбрали сме се по въпроса вече/.....ааааа жълто го искам.
Няма ли да ви е тясно!? newsm78

Точка 3 ми е проблем Mr. Green Усещам се,но не мога да се сопра!То и сега чакам Пежо 908 да излезне,че да ходя до пазарЯ с него - да го товаря с чушки и лук Whistling
Виж целия пост
# 10
Освен т.5, където има какво да се добави, с всичко друго съм съгласна  Thinking
Виж целия пост
# 11
Съгласна напълно, без номер 9 - ред  Mr. Green При мене хич го няма, най-вече в гардероба ми  Rolling Eyes Всичко е на вили, на могили и идеално се оправям. При подредено нищо не намирам, а самата подредба издържа ден и половина  Laughing

Мога ли да заменя реда с флирт и съм готова  Party
Виж целия пост
# 12
...И аз бих включила флирта Embarassed, а за реда колкото и да се опитвам да се справя,все има кой да ми го разреди Hug
Виж целия пост
# 13
....Мога ли да заменя реда с флирт и съм готова  Party

Това не се ли позагатва в т.10  Thinking
Виж целия пост
# 14
Това не се ли позагатва в т.10  Thinking

Нищо, де, едното да е само флирт, другото мъже за ползване  Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия