Лъжете ли ?

  • 973
  • 16
Имате право на три опции.  Peace

В зависимост от броя гласували с опция 1, може и да включа опцията "Позволи на потребителите да променят своя глас"  Joy
Виж целия пост
# 1
Предпочитам да премълча, отколкото да излъжа.  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Общо взето третата опция важи за мен, но според зависи от ситуацията може и опция 4 и 5
Виж целия пост
# 3
Не знам как да гласувам. Аз на благородната лъжа или поне това, което е опсано в точката с благородната лъжа(4-та опция) му викам куртоазия  Wink

Иначе не, не лъжа. И за мен критерий да допускам хора до себе си е да не лъжат. Не понасям лъжците  Stop
Виж целия пост
# 4
Не знам как да гласувам. Аз на благородната лъжа или поне това, което е опсано в точката с благородната лъжа(4-та опция) му викам куртоазия  Wink

Иначе не, не лъжа. И за мен критерий да допускам хора до себе си е да не лъжат. Не понасям лъжците  Stop
Тогава гласувай с последната опция.  Joy
Отговорите са иронични, всеки може да ги интерпретира според своята призма.  Simple Smile

Според теб хората, които гласуват с опция 5 лъжци ли са? Ако да, май много хора не понасяш  newsm78
Може да добавиш допьлнителни отговори  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Ами не е така. Аз предпочитам да си кажа каквото е, не да замълча, за да не излъжа. НЕ случайно много хора са ми казвали, че съм прекалено директна..За тях явно. Щото аз не смятам, че истината е прекалена.  Peace

Не бих замълчала, за да не излъжа  Naughty
Виж целия пост
# 6
 Целенасочени лъжи с цел интрига или друго кофти заблуждение не използвам. Пред институции и чиновници ми се случва да се правя на ударена и не разбрала, така че не мога да гласувам, като не лъжеща. Благородните лъжи не ги умея и не им разбирам благородството, в повечето случаи съм право куме о очи, ако касае близък мой човек, ако става дума за външни хора си премълчавам.
Виж целия пост
# 7
Лъжа адски много, често в свой ущърб да не ми завиждат хейтърите.
Виж целия пост
# 8
Случва се, но за незначителни неща най-вече. newsm78
А и не ме бива особено, ако се случи да се налага да излъжа за нещо по-важно почва едно потене, трепери ми гласът, много съм зле. Tired
Виж целия пост
# 9
Чат-пат...  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 10
хехе 3-тата опция много ми хареса Laughing
Виж целия пост
# 11
хехе 3-тата опция много ми хареса Laughing
Аз редовно я прилагам тук, по-скоро за да не ядосвам хората. И друг път съм го писала - тук като питам някого "как си", в над 50% от слу4аите отговорът е "не зле". И аз в отговор като кажа "добре съм", виждам как много хора настръхват едно такова неприятелско...  Joy
Предпо4итам да излъжа (айде, да преина4а истината  hahaha) и да кажа "ми... бива", отколкото да отговоря "добре съм, благодаря"  newsm78
Имам една колежка, която редовно с обезоръжавам с комплименти (т.е. то4ка 4) - олеснявам и своя живот - като видя, 4е е вкисната (има много труден живот), това неминуемо и рефлектира върху мен  Sick
Прасвам й един комплимент (колкко добре й стои поли4ката) и денят е спасен  Hug
Виж целия пост
# 12
Не мисля че някой би си признал че ЛЪЖЕ...
Така ли е? newsm78
Виж целия пост
# 13
Не мисля че някой би си признал че ЛЪЖЕ...
Така ли е? newsm78
Темата не е пусната с цел да разконспирира форумците  Mr. Green  bouquet
Аз лъжа, след като съм гласувала с три опции, но никоя от тях не е номер 6  bowuu
Виж целия пост
# 14
Не мисля че някой би си признал че ЛЪЖЕ...
Така ли е? newsm78
Аз лъжа... Признах си по-горе.  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия