Очаквайте скоро:VIP BROTHER ІІ и MUSIC IDOL

  • 1 766
  • 32
"Съвсем скоро по Нова телевизия ще се завърти вторият сезон на ВИП Брадър - един от най-успешните сезони на реалити шоуто в България. Очаква се предаването да започне през март месец и да е конкурентно на Music Idol по бТВ."
Инфо: Горещо@НТВ

Аз пък си мислех,че ще е ББ,а не Вип брадър. Thinking
Чудно кои ли звезди ще се излъжат да влязат,освен някои залязващи. newsm78
Виж целия пост
# 1
Да бе, тя снощи Венета Райкова каза че ще има втори сезон на ВБ.Ами вие чухте ли, казаха по новините че ще стартира някаква нова игра, известна в цял свят,ама за какво иде реч...някой знае ли newsm78
Виж целия пост
# 2
Тъпо. Tired
Виж целия пост
# 3
Да добавя само че в предаването MUSIC IDOL,което ще се излъчва по БТВ, жури ще бъдат: Глория,Слави Трифонов,Йорданка Христова и Дони. Crazy
Това са снимки от пресконференцията:

http://netinfo.bg/photo/2007.15.01musicidol/index_3.htm
Виж целия пост
# 4
Чудно ми е, след голямата излагация на "Вип" персоните, кой ли ще се навие сега? Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Оооооо поредната доза простотия  Stop
Виж целия пост
# 6
Не е нужно да са много ВИП, важното е да са простаци и пак ще се гледа...
Една-две фолк звезди, някой като Крика или Ан Джи и прочие глупендъри...
А за новата игра се коментираше в темата за Азис.
Виж целия пост
# 7
Да бе, тя снощи Венета Райкова каза че ще има втори сезон на ВБ.Ами вие чухте ли, казаха по новините че ще стартира някаква нова игра, известна в цял свят,ама за какво иде реч...някой знае ли newsm78
"Пълна промяна" ще стартира...поне така се говори в средите. Не знам повече подробности Confused
Ако науча - ще свиркам Whistling

До колкото разбрах Вип и Биг Брадър ще се снима успоредно и се строи къща извън София на два етажа, в която ще са и двата екипа. Как ще става това със снимките и излъчването... newsm78 не ми е много ясно.
Виж целия пост
# 8
Аз разбрах, че Нети щяла да е в жирито. newsm78 ГолЕм смех, дано да не е вярно..
Виж целия пост
# 9
Предлагам повторно участие на Пищова.

Предлагам следните участници: националния по бокс, общество 'джемини' барабар със солджъра, всички приятели на ялта и спартакус, кузов.

Виж целия пост
# 10
Да бе, тя снощи Венета Райкова каза че ще има втори сезон на ВБ.Ами вие чухте ли, казаха по новините че ще стартира някаква нова игра, известна в цял свят,ама за какво иде реч...някой знае ли newsm78
"Пълна промяна" ще стартира...поне така се говори в средите. Не знам повече подробности Confused
Ако науча - ще свиркам Whistling

До колкото разбрах Вип и Биг Брадър ще се снима успоредно и се строи къща извън София на два етажа, в която ще са и двата екипа. Как ще става това със снимките и излъчването... newsm78 не ми е много ясно.

Нети няма да е в журито. Само Дони.

Пълна промяна трябваше да върви по Джи Ти Ви или Фокс Лайф, май второто.

Новата игра ще замести Стани Богат и е пак с въпроси и отговори - един играч срещу 100.

А защо трябва да има успореден ББ? Времето за следващия сезон е наесен. А е нормално НТВ да пусне нещо срещу Мюзик Айдъл.
Виж целия пост
# 11
поне малко въздух да ни оставят тия от нова
нека се разнесе вонята от предната им помия поне  Sick Sick
Виж целия пост
# 12
поне малко въздух да ни оставят тия от нова
нека се разнесе вонята от предната им помия поне  Sick Sick

кво ти е виновен каналът? ако не ти изнася пусни ХХЛ и миксирай, пускай ДИЕМА, пускай картууна. свобода си има дет се вика.

Хората, които гледат ТВ са балъци.
Виж целия пост
# 13
Ето още малко инфо относно Мюзик идол:

 Биг Брадър и Сървайвър свършиха преди броени дни, но телевизиите вече започват да правят следващите реалити шоута. bTV ще пресъздаде едно от най-популярните музикални предавания в световен мащаб – Pop Idol, съобщиха официално от медиата. С продуцирането отново се заема Слави Трифонов и продуцентската му компания "7/8-ми", които създадоха първото българско издание на Сървайвър.

Българският вариант ще се казва Music Idol, а изборът на участници започват през януари. Кастингите ще се проведат в 5 големи града – София, Пловдив, Варна, Бургас и Русе. Записването ще стартира скоро, но от bTV не посочват точни дати.

Водещи на шоуто ще са Иван и Андрей от Сблъсък. Победителят ще стане ясен в началото на лятото, а голямата награда е договор с водеща продуцентска компания.

От първоначалния кастинг ще бъдат избрани 100 човека, които в последствие ще бъдат редуцирани до 12. Тогава ще започнат живите предавания, в които публиката ще може да наблюдава прогреса на изпълнителите и да гласува за любимците си.

Нова телевизия от своя страна смята да направи втори сезон на Star Academy.

Все пак формата на Music idol е доста по-различен от този, представен в Академията за звезди, която е най-конкурентният формат на Pop Idol по света. В новото шоу участниците няма да са затворени в къща и няма да са изолирани от външния свят. Изпитанието не е леко и шоуто ще продължи близо 5 месеца.

Макар че Pop Idol формата има като цяло по-голям успех по света, има страни, където Star Academy e по-популярното шоу. Остава голямата въпросителна дали двете предавания ще успеят да извадят качествена продукция и да реализират истински звезди.

Участниците от първия сезон на Star Academy бързо загубиха славата си и не успяха да се реализират въобще, като изключим Дидо, който стана вокал на Д2.

В Music Idol няма да има никакви ограничения за музикалните стилове, така че ако сте на възраст между 16 и 28 години и имате музикални наклонности, тичайте да се пробвате.

Най-известният победител от подобно шоу в световен мащаб е Кели Кларксън, която спечели американската продукця на Pop Idol – American Idol. Тя стана световно известна и дори сега, ако си пуснете радиото, е твърде вероятно да засечете последния й хит.

Ние стискаме палци Пеньо от Чирпан да се яви на кастинг и да бъде одобрен, за да разберем дали един нос му стига да стане звезда или ще трябва да си сложи и цици, както го посъветва опитният му колега Азис.

инфо: днес.бг


Виж целия пост
# 14
поне малко въздух да ни оставят тия от нова
нека се разнесе вонята от предната им помия поне  Sick Sick

кво ти е виновен каналът? ако не ти изнася пусни ХХЛ и миксирай, пускай ДИЕМА, пускай картууна. свобода си има дет се вика.

Хората, които гледат ТВ са балъци.

Така е жоре или там както се викаш ... дистанционното е велико нещо ....
въпросът е че вонята се носи и извън телевизора, в реалния живот
като си помисля, че пак трябва да слушам коментарите на колежките за поредната оригня на нова ме втриса ...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия