Кои аптеки приготвят лекарства в София?

  • 2 287
  • 14
Досега съм ползвала тази в безистена на Славейков, но цените на труда /както ми обясниха/ са мнооого високи. В сравнение с провинцията са повече от 2 пъти по-високи.  Shocked
Има ли други аптеки в района?
Виж целия пост
# 1
Аптеката до 7-мо РПУ в студенстски град.
Виж целия пост
# 2
Има една аптека в кв."Изток" - Колимечкова или нещо такова
Виж целия пост
# 3
Има една аптека в Дървеница- срещу училището. Но никак не съм доволна от обслужването там. Иначе педиатърката казва, че там приготвяли най-качествено лекарствата ( от всички останали в района).
Виж целия пост
# 4
Когато ми се налага ползвам тази в безистена на пл.Славейков.
Но скоро не съм ходила, да няма някаква увеличение на цените? newsm78

tzveteli, я разкажи какво им е станало в тази аптека.
Виж целия пост
# 5
Има и една в един блок на пресечката на Шипченски проход и Лидице, ако те интересува ще ти обясня на лични, че сега много трябва да пиша, а забравих как се казва аптеката....
Виж целия пост
# 6
На бул. Янко Сакъзов, малко след кино Сердика, ако се спускаш от паметника Левски. Намира се точно срещу Словашкото посолство.
Виж целия пост
# 7
Благодаря ви, момичета   bouquet
В безистена винаги са много учтиви, наистина,но само за справка: в провинцията лекарствата ми излизат към 12лв, а тук СЪЩИТЕ струват почти 30  ooooh!
Виж целия пост
# 8
В Младост3  в поликлиниката има аптека  Peace
Виж целия пост
# 9
На ъгъла на ул"Иван Асен 2" и ул. "Мизия" това е близо до 19 поликлиника и е м\у Орлов мост и Румънското посолство .
Виж целия пост
# 10
На бул."Васил Левси" веднага след като пресече "Раковска" на спирката на рейс 94 и тролеите от НДК.Много съм доволна.Много са отчтиви.
Виж целия пост
# 11
  На ул."Искър"22,бившата 3-а поликлиника.
Виж целия пост
# 12
Много ви благодаря, момичета   bouquet
А аз мислех тези на Славейков за монополисти  ooooh!
Виж целия пост
# 13
Аптеката срещу х-л Хемус.Там също се приготвят лекарства.
Виж целия пост
# 14
Аптеката при х-л Хемус (зад спирката на автобус 94 в посока към НДК). там за 20бр. прахчета ми взеха 2 лв. за труда
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия