Българи отслабват по европейска програма!

  • 1 263
  • 6
Под такова заглавия днес по bTV от 08:30-09:30ч. се дискутураше за някакъв нов метод за отслабване, без гладуване с помощта на някакви прахчета...
Обаче аз тогава изпращах мъж и щерка и не можах детайлно да проследя разговора от студиото на "Тази сутрин".

Може ли, който добре е гледал да обясни за какво иде реч?  Praynig

Как се казваше този д-р от Транспортна б-ца? Аз си записах тук някакви телефони, но може и тях да съм объркала в суматохата.

Хайде казвайте и разказвайте.... Hug
Виж целия пост
# 1
Ами и аз не можах да гледам много внимателно, но доколкото разбрах, през първата фаза, от общо три, се пият тези прахчета. едната дама спомена, че яде и плодове между прахчетата. за втората и третата фаза не можах точно да разбера какво ядат. казаха, че също така безплатно ги изследват и им изготват списъци с храни,, които могат да ядат след приключване на програмата. само дето не разбрах колко време продължава цялото чудо. Thinking
Виж целия пост
# 2
Айде ново 20...
Виж целия пост
# 3
а пък тези дебелани които бяха избрали....съмнявам се че и тези прахчета ще им помогнат  Rolling Eyes

по-темата..аз разбрах само че са с различни вкусове.имало някакво зеленчуково..
а и не толкова за отслабване,а да се води здравословен начин на живот!
Виж целия пост
# 4
абе не е за отслабване, но тия 2-чките бяха смъкнали 9-12кг. Само не разбрах за колко време...

Хайде дееееееее, никой ли не го е гледал предаването?!  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
А пък аз разбрах, че това е някаква програма, която включва изследвания на генно ниво и участниците трябва да са семейства- мама, тати и аз.
И двамата родители трябва да са затлъстяли и това да се е предало на детето. Изследванията се правят за всеки индивидуално .  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
А аз го прочетох :"ограбват" по европейска програма...и  се зачудих каква ще е тази програма за грабене, която европейците да знаят, а ние- не Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия