BOOKINGS.NET

  • 865
  • 6
Виждам, че често има запитвания за хотели в различни градове по света. Затова се сетих да ви пусна един сайт за онлайн резеравации, може би най-добрият. Има хотели за който си поискате град в света. Можете да ги избирате по цена, отдалеченост от дадена точка, по рейтинг ... каквото ви душа иска  Wink
През последните 2 години си резервираме само от там. Ако знае човек какво търси, при по-подробно търсене, няма начин да не намерите `своя` хотел.
Разбира се, плащането става с карта. Което не значи, че става предварително де  Mr. Green
http://www.bookings.net/
Може и
http://www.booking.com/
Същото е
Виж целия пост
# 1
Аз оттам си направих резервация за хамбург и наистина останах много доволна от хотела,  изцяло отговаряше на  описанието. Направих резервация с кредитна карта, а платих на място кеш. Ако се анулира  резервацията 72 часа преди  дадата на резервацията, няма  глоба.
Има и още един много добър сайт- оттам съм си правила резервация за Лондон, която 2 пъти анулирах и накрая  се възползвах. при анулирането нямаше никакъв проблем.
www.gtahotels.com
Виж целия пост
# 2
И аз от там правя резервации, много изгодни при това! Харесва ми, че дава изчерпателна информация за отдалечеността на хотела до различни точки, показва хотелите и в Google Earth, така, че добиваш точна представа.
Последно направих резервация за Кьолн, където по време на мебелното изложение цените скачат в пъти. Намерих хотел отдалечен на 40 км (което не е от значение, защото бяха с кола), 3-звезден, на страшно изгодна, да не кажа смешна цена.
Виж целия пост
# 3
Айде проличаха си миткалата  Mr. Green
Картата е от Мaporama, ама аз и от Гугъл Ърт ги изшпионирвам де  Twisted Evil ДА видя чисти ли са им прозорците  Crazy
Виж целия пост
# 4
Аз само да кажа "Ура", че се коментират сайтове за онлайн резервации. Има много, ама пусто Тома Неверни съм, та ми е драго да получа проверена информация.
Моят вариант за резервация е да си харесам хотел от интернет и да си го резервирам през агенция: бланка-мланка, печатец, пък и ги тормоззя до дупка, дребните радости от живота  Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Картата е от Мaporama, ама аз и от Гугъл Ърт ги изшпионирвам де  Twisted Evil ДА видя чисти ли са им прозорците  Crazy

Има опция да покаже избраните хотели в Google Earth, като преди това си задала да ти изведе само хотелите с 4 звезди, в близост до гарата, примерно.

Виж целия пост
# 6
Има опция да покаже избраните хотели в Google Earth, като преди това си задала да ти изведе само хотелите с 4 звезди, в близост до гарата, примерно.


Колко съм била проста!  ooooh! А аз колко съм налагала карта върху карта, като грешен дявол, за да ги откривам в Гугъл Ърт  #Crazy Видях го, супер е  Hug
Отивам да се запиша в темата на БУБА за смотаняци  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия