Да извеждаме ли детето на разходка, ако е болно?

  • 3 957
  • 5
Здравейте!
Моето бебе беше със зачервено гърло и температура, но аз я извеждах на разходка. Причината за това е , че когато аз съм с такива симптоми се чуствам добре навън. Правилно ли е? И как да постъпваме в подобни ситуации, естествено при благоприятни метеорологични условия? Благодаря предварително!
Виж целия пост
# 1
Лусмар, искам и аз да попитам за разходките, дано нямаш против да ти ползвам темата.
Трябва ли да се извежда дете на 8 месеца в мъгливо време? Има ли ограничения до колко градуса трябва детето да се извежда на разходка?
Виж целия пост
# 2
Понеже питането ми беше едно от първите в новия подфорум и не беше установено как ще се процедира с отговорите искам да ви кажа , че д-р Слънчева ми отговори чрез лично съобщение. Нейното мнение е - Ако бебето Ви е болно по-добре е да бъде гледано в къщи поне 2-3 дни до стабилизиране на състоянието. Децата много по-трудно се справят с инфекциите от възрастните и извеждането навън е допълнително натоварване на целия организъм, което ще затрудни оздравителния процес.
Виж целия пост
# 3
не , никой не ми отговори, освен това трият постинги...????
Виж целия пост
# 4
Трием, да.
Обясни се няколко пъти вече, че форумът НЕ Е ДИСКУСИОНЕН!

Виж целия пост
# 5
Не е добре болното дете да се извежда навънка. Най-добре е да стои в къщи поне два-три днслед острия стадии на заболяването, а ако е с температура стоенето в къщи е задължително. По този начин ще подпомогнити организма да се справи по-бързо със заболяването.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия