За праховете "Евро компакт"

  • 514
  • 1
Или аз съм много тъпа или много тъпо са направили упътването - онези картинки на гърба на плика с прах за пране  #Cussing out
Обикновено пера с Ариел или Персил, купувам си големи разфасовки, съответо през големи интервали от време и не съм усетила кога по магазините са изчезнали "обикновените" прахове и има само "евро компакт". Това добре, знам, че идеята е, че е по-концентриран и се слага по-малко прах за същото количество пране. Аз сега слагам по 1 мерителна чашка (около 230г) разпределена между отделението за пред-пране и за основно пране.
Днес в магазина гледах, гледах и не можах да схвана колко прах трябва да сложа според картинките на новия Ариел. Показано беше някакво канче, което изсипва 80г "нещо" в предпрането и 230г от същото "нещо" в отделението за осн пране. Но това никак не е икономично  newsm78
В крайна сметка си купих течен Персил, поне знам колко да сложа, но все пак останах в чуденка...

Та въпросът ми е - Колко прах за пране слагате от концентрираните?
Виж целия пост
# 1
Явно днес не ми е ден - първо не можах да си избера прах за пране, сега пуснах една тема 2 пъти - съжалявам, моля модератор да изтрие едната  Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия