Рязане на нокти, скубане на вежди?!

  • 2 754
  • 45
  Я сега кажете къде ги правите тези процедури?Дали аз имам извратено разбиране, или не ConfusedНенавиждам когато някой до мен си реже ноктите.Имам чувството, че всеки момент ще ми кацне някое нокътче на главата.Или да си пилят ноктите и прахта от изпиленото да се нарони на масата SickНо хайде, ако нокътя се е зачупил разбирам да се изпили пред други хора......
 И скубането на веждите-имам колежки за които това е нормална процедура за пред колегите си.Вадят огледалото и пинсетата и започва скубането.Ми гнус ме е и то много! SickИ от косъмчетата които летят из цялата стая ме е гнус!
 За туй споделете моля, вашите навици и разбирания!
Виж целия пост
# 1
Режа си ноктите на лист, много внимателно, ако случайно нещо падне гледам го къде е отлетяло и го прибирам. Мразя и аз подобни нехигиенични прояви...лятото си ги режа в банята, сега зимата ми е много студено Blush
За веждите-почти всеки ден си ги скубя, средно по 2-3 косъма израстват, затова не се кахъря дали ще паднат или не...а и всеки ден пускам прахосмукачка, така че няма опасност да се зарина в косми.
За пиленето - постилам си нещо, пиял върху него, ако падне някъде прах, моментално го избурсвам. Поради тази причина, гледам да правя процедурата на маса или повурхност, която може да се избърше. Много мразя да ми мирише на изпилени нокти Sick
Това е май...

Виж целия пост
# 2
а и всеки ден пускам прахосмукачка, така че няма опасност да се зарина в косми.
...


Да, аз имах впредвид скубането пред хора.От моето летене на косъмчета от вежди не ме е гнус и аз пускам прахосмукачката.Благодаря за отговора!
Виж целия пост
# 3
Аз не съм гнуслива по принцип, но от подобни "неща" ми става малко противно...а на обществено място да си скубят веждите, да се пилятноктите или да се прави нещо от този тип - за мен е най-малкото липса на елементарна култура Rolling Eyes Че мен ме е срам или по-точно неудобно мие, когато трябва да си сложа балсам за устни насред улицата (примерно като духа много вятър)...
Виж целия пост
# 4
Каква точно е миризмата на изпилени нокти...? Mr. Green
Аз тия неща винаги си ги върша у нас, не ми е хрумвало на обществено място да си скубя веждите. Shocked Е сега у някоя приятелка мога да си изпиля ноктите, но в пиленето не виждам абсолютно нищо гнусно. Stop
Виж целия пост
# 5
И аз се изумявам, някоя като почне да се скубе на обществени места ooooh!
Още малко ще се запретне и кола ще си направи Mr. Green
определено не ми става приятно! Да не говорим пък за рязането на нокти Sick
Аз тия неща си ги правя в банята или на козметик Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Аз и в трите неща не виждам нищо гнусно./човешко е/ Laughing
Съгласна съм че тези неща се вършат в къщи,но и някой да ги върши до мен не ми дреме
 
Виж целия пост
# 7
Най-обичам да гледам на плажа някоя буля или кака да си скубе с пинсетата триъгълника. Откачам направо.

За мой късмет работя с мъж в стаята. Не искам да гледам рязане на нокти и скубане на космалаци.
Виж целия пост
# 8
 Ноктите си ги режа в къщи, когато съм сама, защото се отдавам изцяло на процедурата  Wink
Веждите- също в къщи си скубя, но когато нямам гланц а устните, защото косъмчетата ми полепват по него. Няма по- гадно нещо от това  Sick
Виж целия пост
# 9
Най-обичам да гледам на плажа някоя буля или кака да си скубе с пинсетата триъгълника.

Ъ, кой триъгълник? Сериозно? Shocked

Относно ноктите имаше скоро интересна тема с анкета в Дом и семейство Wink

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=153914.0

Аз лично тия процедури си ги правя вкъщи.
Не ме е гнус, ако някой друг го прави в мое присъствие. Но е тъпо да се прави на места, където има много хора, на работата и т.н.
Виж целия пост
# 10
Най-обичам да гледам на плажа някоя буля или кака да си скубе с пинсетата триъгълника. Откачам направо.
Айде стига бе  Shocked и такива ли има  ooooh!
А иначе това е и моето мнение по темата
И аз се изумявам, някоя като почне да се скубе на обществени места ooooh!
Още малко ще се запретне и кола ще си направи Mr. Green
определено не ми става приятно! Да не говорим пък за рязането на нокти Sick
Но чак да ме е гнус- не ме е- просто хич въобще не ми е приятно и ако е познат задължително ще му отправя някоя реплика  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
И аз тези процедури си ги правя у дома. Не ми е хрумвало да се щипя на обществено място, пред много хора, но защо да не опитам - докато учениците правят синтактичен разбор на изречения, аз мога да си пооскубя веждите... Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Не ми е приятно да гледам как някой си скубе веждите.Имах колежка,която го правеше непрекъснато докато си пиехме кафето в 10ч.Не ми е приятно и да гледам как някой си реже ноктите,дори самият звук ме дразни.Тези,както и някои други процедури ги извършам в къщи насаме. Wink
Виж целия пост
# 13
Не ми е приятно да виждам  някой да го прави Rolling EyesАз не си го позволявам по същата причина.Даже не се и гримирам,когато има някой около мен Wink,камоли това Shocked
Виж целия пост
# 14
Ноктите не си ги режа -те се чупят постоянно и нямам какво  Mr. Green
Веждите си ги скубя сама в къщи с памук,на който оставям косъмчетата.
За пиленето на нокти - на един лист .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия