Помогнете ми с тази графика

  • 1 732
  • 23
Здравейте, момичета.
Моля ви, бихте ли дали мнението си за графиката ми? Има ясно отклонение на 22-ри и 23-ти, но температурата ми не е минавала 37 градуса. Но пък меря орално и знам, че в устата е по-ниска температурата. Благодаря ви предварително.
Виж целия пост
# 1
Ами Tintiri-mintiri според мен си имала овулация някъде между 11 и 12 ден. Аз поне така си мисля.
Желая ти успех и дано да сте я оползотворили по предназначение.
Виж целия пост
# 2
Ами точно тези 3 дни оползотворихме доста сериозно, пък незнам...  Grinning
Виж целия пост
# 3
Според мен овулацията не ти е била на 11 ден, защото след повишението на 12-ият имаш и понижение на температурата. По същата логика изключвам и 13 ден от цикъла ти (не виждам датите, а само дните от цикъла).

Предполагам, че овулацията ти е била на 16 или 17 ден, разбира се това е само мое мнение.

Миналта година и аз мерех температурата в устата и така и не видях покачване над 36.6 (толкова ми беше максимума, т.е БТ около овулацията). Сега я меря в д-то и вече успях и аз да видя 37 градуса  Wink

Всъщност не са важни стойностите на температурата, а по-скоро да имаш "температурен скок" в кривата ти.
Виж целия пост
# 4
Според мен няма овулация. Дано не съм права. Успех.
Виж целия пост
# 5
И аз мисля, че не е  имало овулация, поне от показаните температури, въпреки , че ако погледнеш пък моите, където Фертилити определя че има Ову, то моята лекарка каза, че не съм имала такава в близките няколко месеца?????, защото покачването ми не е рязко над 37.0, а се покачва плавно и то с Дуфастон
Виж целия пост
# 6
Дуфастонът не покачва температурата. Както и не поддържа температурата. Някои твърдят, че е така. Обобщението ми е възоснова на личен опит. С дуфастон или без - моята температура се покачва и спада ден преди М.
Температурата се покачва от спукването на фоликула. Ако има фоликул и се спука - ще има и покачване на темрературата. Разбира се винаги има изключения.
Milena.E, мисля, че предният месец си имала идеална графика.
Виж целия пост
# 7
12 , със сигурност Laughing
Виж целия пост
# 8
Тинтири и аз мисля , че до тук няма ову . Може и да закъснее , а може и да е това , за което пише Marie .
Виж целия пост
# 9
Здравейте момичета,не исках да отварям тема със същият въпрос,но моля Ви погледнете и моята графика.Не мога да я интерпретирам.
Виж целия пост
# 10
Стефи, на мен ми се вижда овулация на 24 ден от цикъла. Колко дни ти е обикновено цикълът?
Виж целия пост
# 11
Около 30 дни.Но този месец не сме оползотворили овуто,а ми закъснява за първи път.
Виж целия пост
# 12
Ами тогава на 11 ден - овулация? Оползотворихте ли го? Я, си направи тест Laughing
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Lali
Ами тогава на 11 ден - овулация? Оползотворихте ли го? Я, си направи тест Laughing

  По моите изчисления ползотворих ме 16-18 ден Sad
Виж целия пост
# 14
Добре де,защо ако има овулация,ФФ не го е показало? Изключваме факта,че това понякога става с три дни закъснение.Мисля че трябваше да е отбелязало ако е имало...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия