Захранване

  • 579
  • 8
Здравейте! Искам да попитам с какво пюре, колко и как да захраня 3- месечно бебе, което вече пие плодови сокчета? За сега е само на АМ през 3часа и мисля, че изгладнява, затова се насочвам към захранване. Благодаря ви!
Виж целия пост
# 1
Било е рано за сокчета, както е рано и за захранване. Нека навърши 4 месеца и тогава. Едва ли изгладнява, а и плодово или зеленчуково пюре не е по-хранително от АМ със сигурност.

Ако твърдо си решила, избери дали плодово или зеленчуково. На Хип са хубави, има с ябълка, има тиква, има морков, избирай за начало само един плод или зеленчук и започвай с една или две лъжички. На следващия ден удвояваш количеството. Едно отворено бурканче се съхранява в хладилника 48 часа, т.е. ще ти стига за 3 дни. Отсипвай отделно това, което ще дадеш и прибирай чистия остатък, ако попадне в него слюнка, се развиват бързо бактерии.
Виж целия пост
# 2
рано е и аз мисла, аз започнах към 4 месец със плодови, 5 зеленчукови  Peace
Виж целия пост
# 3
Рано е за захранване Crossing Arms
Виж целия пост
# 4
Оу,много ви е рано още.Защо толкова бързаш да дваш сокчета и пюрета Thinking До 6 месец детето няма нужда от нищо друго,освен мляко.
Иначе,аз захраних на 6 месеца с пюре от моркови.Сок дадох чак след 10 месец Peace
Не бързай Naughty
Виж целия пост
# 5
Здравейте! Искам да попитам с какво пюре, колко и как да захраня 3- месечно бебе, което вече пие плодови сокчета? За сега е само на АМ през 3часа и мисля, че изгладнява, затова се насочвам към захранване. Благодаря ви!
Ние сме от рано захранените,за това ти пиша.
На 3м. захраних с плодово,а на 4м. със зеленчуково пюре.По-нататък следват месно,каша,попара,жълтък и т.н.
Виж целия пост
# 6
Рано е за захранване. Изчакай бебчето на навърши поне 4 месеца, а по-добре-5.
След това по-добре захрани със зеленчукови пюрета. Много бебета, които първо са опитали плодовите, след това се мръщят на зеленчуковите. Тук редовно майки се оплакват, че имат този проблем.
Виж целия пост
# 7
рано е за захранване, нека да навърши чм. и тогава почни с зеленчуково пюре
Виж целия пост
# 8
Благодаря за мненията, ще обмисля действията си!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия