От къде предпазители

  • 900
  • 6
Милички, кажете ми къде сте виждали предпазители за стълби, контакти , ръбове и т.н. Ако може и всичките да са в един магазин - екстра.
Искам да взема някакви оградки, да наредя около телевизора и компа, защото детето определено има слабост към тях.
Имаме и камина с много остри каменни ръбове- и за там трябва да измился нещо- дайте ми идеи , моля   bouquet, дали обикновените предпазители за ръбове ще станат
Ако ми кажете и цени ориентировачно, за да знам колко да си приготвя, защото днеска искам да отида и да накупя всичко
Виж целия пост
# 1
В Хиполенд в Скай Сити има предпазители за контакти и за чекмеджета. Има и нещо като кошарка с мрежа, където да сложиш детето да си играе и да ти е хем пред очите, хем да не прави бели   Peace
За другите неща, за съжаление не мога да ти помогна newsm78
Виж целия пост
# 2
В Хиполенд в Скай Сити има предпазители за контакти и за чекмеджета. Има и нещо като кошарка с мрежа, където да сложиш детето да си играе и да ти е хем пред очите, хем да не прави бели   Peace
За другите неща, за съжаление не мога да ти помогна newsm78

Благодаря за отговора, ще отида да проверя.
Иначе кошарка имаме от няколко месеца, но му писва много бързо да седи в нея, хем купих най-голямата, която се предлага на пазара и сега се опитва да се катери по мрежата( с много зор, защото се хвъзга) и да излиза от нея, като гледам как вървят нещата скоро ще успее и за това искам да заградя каквото мога и да си щъка на воля
Виж целия пост
# 3
Ние накупихме нашите всякакви видове предпазители от Бебемаркета в Иван Вазов. Мисля, че имаше и решетка, подобна на тази за монтиране на врати, стълби или ъгли примерно. Не знам дали би вършила работа за твоите цели... newsm78
Виж целия пост
# 4
в мебелем м-н COMO има всичко.
Виж целия пост
# 5

тези ги купих от магазин за дом. потреби, но там където се продават контакти също ги има и са около 40 стотинки
Виж целия пост
# 6
За контакти в повечето железарии има. Ние сме с най обикновени от по 0.25 ст бройката със завъртане.
За другите предпазители - детските магазини. Щъркел имаха богат избор.

Ето това представляват. Снимките са малко размазани, но се разбира мисля:
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/79/78251_154.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/79/78252_159.JPG
 отзад с лепка се закачат вътре в контакта.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия