липса на апетит

  • 535
  • 6
Моето бебе е на 4 месеца и изяжда по не повече от 100 мл АМ, нормално ли е да изяжда по толкова, как да го накарам да се храни повече?
Виж целия пост
# 1
Ако си наддава добре е се притеснявай. Колкото толкова. Аз също не мга да разбера колко да дам на малкия, един път яде, друг път само гризе бибата и млякото тива в канала. После пък е гладен и такива работи.
Виж целия пост
# 2
Ох колко добре те разбирам.Моята буба от 3 седмици също нещо няма апетит дори и 100 мл изяжда трудно,като стигне 70 и спира доволно,след което я уригвам,поиграваме си и успявам да и дам остатъка(най-много 120)и то не винаги.Определено изглежда сита,но на последната консултация се оказа че е наддала 120гр,което се и очакваше.
 Сподели как се чувства,наддава ли на тегло.Пробвай да смениш бибите при нас и това помага т.к понякога дори след като са минали 5 часа тя ми отказва имам 3 шишета които въртя и тя си зацоква,това което в момента по и хареса,абе големи маймунджулъци.Другото което при нас помага е лъжичката,понякога и давам така остатъка и тя не отказва.Това е за сега,ако мога да ти бъда полезна с още нещо може и на лични.Успех.
Виж целия пост
# 3
Дали не са почнали да му растат зъбки?Може и от това да е tooth
Виж целия пост
# 4
Ако детето наддава добре не виждам,защо се притесняваш.Моят син до 4 месеца не изяждаше количествата,които ни препоръчваха.Детето само си знае колко да яде,защо трябва да се насилва да яде по повече?! newsm78
Виж целия пост
# 5
Защо трябва да го караш да яде повече?!
Дъщеря ми винаги е пила по- малко АМ от предписаното на опаковките..
Сега хапва здраво момата.. Laughing
Виж целия пост
# 6
Не знам какво АМ пиете, моето момиценце се оказа по-капризно и сменихме 2 вида АМ докато улучим това, което й допада. Още от самото  начало беше на смесено хранене. Но след като намерихме кое мляко й харесва най-много проблема се оправи. Дано намерите разрешение. Занм че мамите много се притесняваме, когато нещата не вървят като по книга (или поне аз  Embarassed).
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия