Лазерна операция на очите?

  • 1 066
  • 4
момичета, ще ми се наложи лазерна операция на очите.Може би само на едното. Не става въпрос за онази за сваляна на диоптера , а за закърпване на някакави рискови точки за отлепяне на ретината.Някой от вас минал ли е през подобно нещо? Разпитах една съседка току що, тя каза че било болезнено, след това десет дни не трябвало нищо да вдигаш, трябва да се ходи само със слънчеви очила, а и я били натъпкали с лекарства. Аз съм с много висок диоптер , и 10 дни без лещи и очила значи че практически ще вегетирам , но ще го изтрая някак си , само ми е много мъчно че най- вероятно ще трябва да спра да кърмя...ако ме тъпчат с лекарства...Знаете ли координати на някоя клиника , която прави такива операции?Иска ми се и второ , евентуално и трето лекарско мнение преди да се подложа на операцията. Сега ходя в клиника светлина в 7ма поликлиника. Много ще съм благодарна за всякаква информация.
Виж целия пост
# 1
здравей! Честито момченце! да ти е живо и здраво и много да ви радва!!!
точно където живея, но отсреща е може би най-добрата клиника в София "Вижън", препоръчвам ти я, невероятни специалисти са! от много места чувам само добри отзиви там, моя позната се оперира и махна 6 диоптера, сега мой приятел ще се подложи на операция за махане на 5 диоптера и пердета на двете очи. аз също съм била на преглед, отношението и професионализма наистина са на ниво! препоръчвам ти ги, но имай предвид,, че понякога се чака с месец докато дойде се вредиш. запиши си час или ако си много заета ми звънни аз ще мина и ще ти запиша.

целувки на Кайа и малкия Йоан!!!
Виж целия пост
# 2
Дали е тази зад Пирогов?Спомням си че там съм виждала една клиника. Моля те ми дай някакви координати- адрес или телефони.
Виж целия пост
# 3
Здравей, една колежка и правиха с лазер такова "закърпване" на ретината в клиника "Вижън", болка не е усещала все пак се работи с анестезия, но усещането е било неприятно... След това е чуствала само сухота и дразнене в окото, но тя не носи лещи. Лошото си мисля е, че ако носиш лещи известно време след това няма да може да ги слагаш. А с голям диоптер и без лещи си е мъка, но щом се налага, както се вика това е по-малкото зло от отлепянето на ретината.
Виж целия пост
# 4
Дали е тази зад Пирогов?Спомням си че там съм виждала една клиника. Моля те ми дай някакви координати- адрес или телефони.

нали си идвала вкъщи, като застанеш пред блока ми с гръб към входа пред теб има една стъклена ниска сграда, това е "Вижън"
ул. Виктор Григорович №8 тел. 9515037, 9515377, 9515655
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия