За играта на Памперс с мечетата

  • 518
  • 2
За играта на Памперс с мечетата, които се изрязват от опаковките на памперсите - събирам ги от известно време с намерението да ги залепя на талона, който ми дадоха в магазина - някой знае ли докога ще продължава играта, за да знам дали имам време да събера повече мечета за по-голяма играчка, да не пропусна крайния срок и да ми пропадне събирането?
Освен това продавачката в магазина ме посъветва да си запазя и картинките от пакетчетата мокри кърпички, също на Памперс, те са пак мечета, но малко по-различни от другите, моите са от двойната опаковка - 2х72 бр., опаковани заедно, защото имала информация, че скоро и с тях щяло да има подобна игра... някой чувал ли е за подобно нещо?
Виж целия пост
# 1
Ето тук има много информация за играта:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144816.0
Виж целия пост
# 2
                Ще изчакам и други форумки да вземат отношение по темата по-нататък, но моя приятелка изпрати до края на миналата година  4-5 талона и досега познайте... Нищо! Дали пък вече играчките не са раздадени от Дядо Коледа или  от Дядо Мраз! Има ли някой, който е получил  нещо? До този момент! Просто ми е интересно да зная, не  съм конкуренция!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия