Играта Тumblebugs - от къде

  • 560
  • 7
Намирам я в интернет тази игра, но все платени версии Sad
От къде безплатно и за постоянно.
Свалям я от някои сайтове, но пък върви само 1 час и прекъдва Sad
Виж целия пост
# 1
От тук можеш да свалиш торента:
http://torrents.to/search/212/tumblebugs.html
Трябва ти Azureus за да свалиш играта.
Късмет!
Виж целия пост
# 2
Тръгна да се сваля и с Бит Комет. Дано да стане....

Ако някой я има тази игра и ми я прати, ще съм му безкрайно благодарна
Виж целия пост
# 3
Не съм я играла, но ми заприлича на тази игра - Attack of the slorgs
За да играеш обаче мисля, че трябва да се регистрираш, можеш да го направиш от тук. Иначе всичко си е безплатно и можеш да играеш колкото искаш.
Виж целия пост
# 4
Ако не си успяла да я свалиш, мога да ти я пратя.
Виж целия пост
# 5
Имаш ли я свалена? Ако -да, кажи ми, моля те, на коя компания е, или от къде си я свалила, имах някакви "билки" за различните версии. За reflexive имам със сигурност, за real arcade не съм сигурна, но ще потърся. Довечера ще ти дам линкче, че са ми вкъщи и няма как да ги кача в нета сега  Sunglasses
Виж целия пост
# 6
А какво представлява тази игра? Стана ми интересно.
Виж целия пост
# 7
Reflexive.net
От този сайт можете да си свалите КОЯТО И ДА Е игричка - всички са малки, увлекателни и приятни. Лошото само е, че са ограничени по време - обикновено 1 час и след това - 15 или 20 $. Решението на проблема е: това. Сваляте файла, разархивирате. Вътре има 3 файла: r_lnch.dll, r_lnch.exe и readme. Копирате първите два файла в директорията, в която е инсталирана играта (по подразбиране е C:\Program files\....). След това изтривате от десктопа прекия път до инсталираната игра и правите пряк път на r_lnch.exe на десктопа (десен бутон в/у r_lnch.exe и Send to Desktop). Преименувате новия файл на десктопа с името на играта и се ЗАБАВЛЯВАЙТЕ  Flutter
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия