Кога трябва да увелича АМ на бебето?

  • 477
  • 5
Здравейте, мами! Бебето ми става на 25,01 на един месец, изяжда засега по 100мл, но ми се струва, че не му стига вече. Половин час преди часът на хранене той вече е гладен и плаче. Това ме навежда на мисълта, че не му стига. Споделете, вие кога увеличихте дажбата! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Води се по детето.Щом не му стига и огладнява сравнително бързо,увеличи дозата.Предложи му 120мл,а то колкото изяде Peace
Виж целия пост
# 2
Мама Пинк е права. Може да посетиш и съседния форум за хранене с АМ- може би ще има информация. Не съм влизала там, но сигурно майките споделят, както тук
Виж целия пост
# 3
С какво се храните- кърма или АМ? И доколкото разбирам се храните от шише. С първото си дете  ползвах следната формула, за да определя грамажа- килограмите на бебето се умножават по 160-180 мл и се разделят на броя на храненията. Имай предви обаче, че всички бебета са различни и може твоето да изяжда +- 20-30мл и освен това, ако сте на кърма- тя се усвоява по- бързо: затова и много мами тук кърмим на поискване. Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Човечето явно ти показва, че иска да яде повече.. Не само възръстта е фактор за мл, имат и кризи на растежа и тогава моя змей можеше да омете и със 40 мл повече от нормалното..
Аз го разбирах като почне да ми нервничи след кърменето.. при теб пък огладнява по-рано
Виж целия пост
# 5
Води се по детето.Щом не му стига и огладнява сравнително бързо,увеличи дозата.Предложи му 120мл,а то колкото изяде Peace
И аз мисля така. Опитай все пак.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия