кошарки

  • 616
  • 5
Здравейте,
за първи път съм във форума, въпреки че заветната дата наближава. Имам много въпроси, но в момента съм на вълна кошарки.
Какво мислите за кошарките Бертони?
Виж целия пост
# 1
Ние сме с такава кошарка - на две нива. На мен лично ми върши отлична работа, доволна съм. В началото за през нощта я прилепяхме до спалнята ни и така виждах през мрежичките бебка.  Няма нужда от обиколници и други такива обезопасявания, които се използват за решетките на дървените кошарки. Лично аз съм за тази кошарка, вече 6 месеца не е дала някакъв дефект.
Виж целия пост
# 2
zdraveite
az sa6to sam mn dovolna ot tezi ko6arki
Виж целия пост
# 3
Да, и аз ги харесвам тези кошарки, но само за игра и за път. За спане му купихме креватче.
Виж целия пост
# 4
Нашата кошарка-люлка е с 4 чекмеджета и е на "Стефи" ползваме е я вече 6 месец. Много удобна за майката а също и за бебето. При най-малкото хленчене на бебето леко побутваш и люлката се залюлява, бебето се залюлява и заспива, преимущество пред застопорените стандартни кошарки. Недостатъци: няма второ ниво  на дъното, който все пак е поправим подлагаш още едно матраче и чекмедженцата са точно наполовина на кошарката, т.е. много малки.
Виж целия пост
# 5
Ние имаме дървено легло в къщи и кошарка, която е при майка ми, където от време на време я оставяме за по няколко дни. Доволна съм и от двете, мо имам няколко забележки към сгъваемата кошарка:
1. Матрачето е  много тънко и е по-неудобно от другото.
2. За по-късните месеци, когато започне да се изправя е неудобно да се хваща за мрежата така както става в леглото с пречките отстрани.
3. Подложката за преобличане е абсолютно неизползваема.
Така че за пътуване сгъваемата кошара е идеална, но за постоянно мисля, че леглата са за предпочитане, още повече, че като размери са еднакви.
Това е мое мнение.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия