Крилати(ала безмоторни) форумски фрази, мисли, сентенции...

  • 37 691
  • 330
БисИрите не ми стигат. Нека съберем цветята на форумската аналитична мисъл тук. Започвам анонимно, но ако решите, че авторството не е обидно, давайте поименно Grinning



Цитат
Употребата на "ма" е словоблудство, а то говори за импотентност на перото.
Виж целия пост
# 1
"Яд те е и те е яд, че те е яд."   Laughing
Виж целия пост
# 2
''Хайде да не се лъжем, ама сигурно 80% от хората тук си слушат чалга''. Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Мю, а темата с положителна, или с отрицателна насоченост е  newsm78
Виж целия пост
# 4
То е като да отидеш на купон у непознати и още от вратата да извикаш "Ебаси колко сте тъпи всичките!"...

Мю, а темата с положителна, или с отрицателна насоченост е newsm78

........... с образователна !
Виж целия пост
# 5
"Жоре, как да не те обича човек - като залиташ, танцуваш"

Лиска, цитатът е по памет.  Laughing
Виж целия пост
# 6
Проблясък да е, Доне. И да е смешен Grinning
Виж целия пост
# 7
Тези които не са кърмили децата си не са истински майки!-тази ми е любима Simple Smile
Жените на които бебетата са им извадени със секцио не трябва да твърдят, че са раждали! Thinking
 Не съм кърмила, но поне родих нормално.Иначе нито щях да съм истинска майка, нито да съм си родила детето!Щях да се чудя кое е и от къде е дошло при мен Party
Виж целия пост
# 8
Най-спрягания форумски израз със сигурност е оня за 2 и 200. Независимо баба ли знае, или д..е, все това 2 и 200. Вече като го видя някъде и  Sick
Виж целия пост
# 9
[Жените на които бебетата са им извадени със секцио не трябва да твърдят, че са раждали! Thinking

В същия тон някой се беше изказал: "Че и аз съм раждала секцио, значи са ме оперирали ОТ бебе: Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Виж целия пост
# 10
Най-спрягания форумски израз със сигурност е оня за 2 и 200. Независимо баба ли знае, или д..е, все това 2 и 200. Вече като го видя някъде и  Sick

Другият, дето под път и на път се среща - "Но всеки гледа от собствената си камбанария" Идва ми да изтряскам някого по камбаната като го прочета.
Виж целия пост
# 11
БисИрите не ми стигат. Нека съберем цветята на форумската аналитична мисъл тук. Започвам анонимно, но ако решите, че авторството не е обидно, давайте поименно Grinning

Цитат
Употребата на "ма" е словоблудство, а то говори за импотентност на перото.

Опааааа, тъкмо да кажа- анонимността- вън, и гледам, че съм цитирана. Като N1, все пак  15
Виж целия пост
# 12
Биляна, аз пък не съм ги раждала моите, но като ги кърмих, взех че се привързах към тях. Истинска майка станах един вид  Mr. Green
Виж целия пост
# 13
Ами подписът "Животът не се мери с броя вдишвания....и т.н."  Grinning
Виж целия пост
# 14
Най-спрягания форумски израз със сигурност е оня за 2 и 200. Независимо баба ли знае, или д..е, все това 2 и 200. Вече като го видя някъде и  Sick

Другият, дето под път и на път се среща - "Но всеки гледа от собствената си камбанария"

Друг такъв любимец е "Кви ....., кви 5 лева.", който съответно показва колко си над нещата.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия