Дайте ми съвет...

  • 524
  • 13
Здравейте на всички! Бременна съм в 6-я месец и имам един въпрос. Притеснява ме дали има опасност да ми се пукне околоплодната вода и това да застраши бебето когато правим секс с мъжа ми. Бременноста ми е безпроблемна за сега и нямам никакви оплаквания, но това ме притеснява.  newsm12
Ако някъде има нещо по тоя въпрос моля да ме извините и да ми кажете къде.
Предварително благодаря!
Виж целия пост
# 1
Ние правехме секс без проблеми до самото раждане. Знам обаче, че за някои бременности е противопоказно. След като имаш нормална бременност, няма от какво да се притесяваш. Сексът най-вероятно ще ви се отрази чудесно - ще ви отпусне и ще стимулира производството на ендорфин, хормонът на щастието Wink
За твое спокойствие говори за всеки случай с гинеколога си.
Виж целия пост
# 2
Няма такава опасност  Wink
Виж целия пост
# 3
По никакъв начин не застрашавате бебчето.
Виж целия пост
# 4
Няма такава опасност  Wink
на същото мнение съм!
Виж целия пост
# 5
Спокойно си правете секс,но не много бурен.  Wink
Виж целия пост
# 6
спокойно няма никаква опасност
Виж целия пост
# 7
Според мен няма опасност, щом всичко е наред с бременността .
Виж целия пост
# 8
Спокойно си правете секс,но не много бурен.  Wink
Peace  Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Ако нямаш медиински показания поради които да не правиш секс, няма никакъв проблем. Само го давайте по-кротко.
Виж целия пост
# 10
Щом имаш нормална бременност и докторът не ти е забранил няма от какво да се страхуваш! newsm10
Виж целия пост
# 11
спокойно няма никаква опасност
Peace
Виж целия пост
# 12
Щом имаш нормална бременност и докторът не ти е забранил няма от какво да се страхуваш! newsm10

 Peace
Виж целия пост
# 13
Ще те отпусне и ще ви се отрази добре и на теб и на мъжа ти. А бебчето приема твоите емоции - т.е. всички са доволни  Hug Е, както вече са ти написали - по-кротко  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия