11 г.- рожден ден-къде?

  • 661
  • 4
дъщеря ми скоро има рожден ден и още не сме избрали място за партито. Р екламираните в нета клубове като че ли са за по- малки деца.Споделете скорошен опит, дайте идеи или ме ориентирайте къде във форума да търся подобна тема/ съвсем съм новак/.
Виж целия пост
# 1
есента бях на рожден ден на 10 -годишно момиче, правиха го в JIMYS в кино Арена, имаше диско водещ, правиха игри с танци и на децата им беше интересно
Виж целия пост
# 2
Определено не са вече за клубове на тази възраст Peace
Ние ставаме на 10 и сме организирали детска дискотека от 16ч. и мисля че е най-удачния вариант
Успех с организацията!!!
Виж целия пост
# 3
Миналия месец,синът ми навърши 9 години и месец и половина преди това,ходихме, оглеждахме, цените навсякъде бяха солени.В крайна сметка той сам си направи избора парти клуб Клъц.Самия клуб предполага да е за по-големи деца примерно от 5 нагоре /няма бебешки и детски съоръжения/.Поръчахме DJ+аниматор,поради голямата бройка деца /около 20/ и той беше много щастлив.
Виж целия пост
# 4
Определено не сте за детски клуб, но ако извикате аниматори мисля, че децата ще са доволни - организират им дискотека, игри като за големи.....ако искаш мога да те насоча  Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия