Tom Tailor в София

  • 1 600
  • 15
къде е магазина?
Виж целия пост
# 1
В МОЛ-а на Стамболийски, ЦУМ  и на ул.Леге.ПОне за тези три аз се сещам сега на прима виста  Simple Smile
Виж целия пост
# 2
благодаря  bouquet
Леге е улицата на която е и магазина на Бети Баркли нали? дето се срути онази сграда?
Виж целия пост
# 3
улицата , на която беше срутената сграда мисля, че е Алабин, но тази е нейна пресечка.Близо е,да  Hug
Виж целия пост
# 4
Мисля че имаше и в City Center Sofia срещу хотел Хемус. Но може и да бъркам  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
В ЦУМ и МОЛ-а със сигурност има, за Сити Център не знам, но магазина на Леге отдавна не съществува.
Виж целия пост
# 6
Има в Сити центъра. Peace И по Витошка мислех, че има или някоя пряка там. newsm78
Виж целия пост
# 7
Мисля че имаше и в City Center Sofia срещу хотел Хемус. Но може и да бъркам  Rolling Eyes
да има
Виж целия пост
# 8
Има и на Витошка.
Виж целия пост
# 9
и на бул. Витоша.
Виж целия пост
# 10
На Витоша се пада някъде срещу Съдебната палата
Виж целия пост
# 11
Знам за МОЛ-а и на Витошка също има, някъде срещу Манго горе долу май се падаше:peace:
Виж целия пост
# 12
На Витошка беше на съседния ъгъл с Тера нова. Ако не се лъжа в търговския център се казва Александър  newsm78
Виж целия пост
# 13
На Витошка беше на съседния ъгъл с Тера нова. Ако не се лъжа в търговския център се казва Александър  newsm78

To вече го няма този търговски център  Whistling
Виж целия пост
# 14
На Витошка беше на съседния ъгъл с Тера нова. Ако не се лъжа в търговския център се казва Александър  newsm78

To вече го няма този търговски център  Whistling

и аз се зачудих щото миналата седмица минах оттам и нито срещу манго, нито пък срещу съдебната палата видях том тейлър. ще отида в цум
благодаря ви момичета Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия