какво става с мен???

  • 2 232
  • 25
Здравейте,

много ще съм благодарна, ако някой ми помогне да разбера какво точно става с мен..... Значи ние в момента правим бебе и на 16 .01 мисля ми беше овулацията и около тази дата много опити правихме. На 22 .01 ми се появи малко кафяво течение , но оттогава съм много болна с грип, температра 39.6 , пия какви ли не лекарства: витамин С, парацетамол, фервекс, антибиотик Амоксиклав, течен аналгин, стрепсилс и проспан. Вече 3 дни съм много зле, но и това кафяво течение не спира, даже вече е по-червено, но със сигурност не е цикъл, тъй като е много слабо, само на тоалетната хартия остава, по бикините нищо няма.
Правих си тест за бременност, но беше  отрицателен. Аз така и очаквах, защото то всъщност не ми е време да ми идва и знам че тестовете нищо верно не показват преди да има закъснение. Кажете ми дали това е зацапванете при имплантацията или пък с тези лекарства съм го развалила бебето. Аз съм в Пампорово, тук работя  и намя как да отида на лекар поне още 10 дни. Аз отначало не исках да пия никакви лекарства, но като вдигнах почти 40 градуса температура, нямах избор. Кажете възможно ли е лекарствата да вредят при толкова ранна евентуална бременност?
Виж целия пост
# 1
Здрасти,според мен щом теста ти е отрицателен е много малък шанса да си бременна.А това течение трябва да го провериш какво е при доктор.Бързо оздравяване  bouquet
Виж целия пост
# 2
а моят съвет е да отидеш на лекар. толкова ли няма в Пампорово?
в нчалото на бременността и моите тестове бяха отрицателни...
Виж целия пост
# 3
Аз си правих тест преди датата, на която трябваше да ми дойде и ми показа отрицателен резултат, но пък после, когато трябваше да ми дойде ми закъсня и се оказа, че съм в 5 седмица бременна.
Виж целия пост
# 4
ами аз ходих на лекар за грипа...казах че може и да съм бременна и тя ми каза да си направя тест и да пия лекарствата, които изброих. А за гинеколог не знам дали има смисъл да ходя, аз чета тук че всички чакат поне една две седмици да им закъснее преди да отидат на лекар, а при мен дори и закъснение още няма. Освен кръвен тест за бременност да си направя...
Виж целия пост
# 5
Правих си тест 4 дена след закъснението, беше отрицателен. 18 дена по-късно направих втори тест и ... резултатът личи от тикерчето ми Heart Eyes Heart Eyes
Ако имаш възможност, направи кръвен тест.

P.S. Сега виждам, че си ме изпреварила с писането.
Виж целия пост
# 6
Здравей!При първа възможност не е зле да отидеш на лекар.В началото на моята бременност и аз бях болна и пих хапчета,без да знам че е станала работата......да чукам на дърво бебка е жива и здрава.  bouquet
Виж целия пост
# 7
Кръвният тест също е вариант, както казваш, но задължително иди на лекар.
Виж целия пост
# 8
Оф много се чудех дали да пиша по тоя пост ама ще пиша. Абсолютно същото ми се случи като на теб. Когато вече трябваше да ми дойде цикъла след хапчетата и отрицателния тест, той така и не дойде. Направих си втори и той положителен. След седмица обаче пак получих това течение и отидох на лекар в МД там ме прегледаха и ми изписаха Утрогестан, казаха че плода се имплантирал и за това така се получавало. Да ама същата вечер направих спонтанен аборт. Все се чудя дали не отидах твърде късно на лекар и ако бях отишла преди закъснението,при първото течение щеше нещо да се промени--Незнам.
Моя съвет е веднага на лекар. Все пак Пампорово е на 20 минути от Смолян. Колко да загубиш най-много 2-3 часа, ама ще си сигурна и може да предотвратиш евентуално нещо, за което после да съжеляваш-като мен.
Това го написах не за да те плаша, а да осъзнаеш, че понякога стават и такива неща  Sad
Ако ходиш препоръчвам ти д-р Ася Чангалова-- страхотен лекар и специалистМного съжелявам, че живея в София и не можех да ходя при нея.
Дано всичко е ОК.  Praynig
Успех и пиши какво си решила
Виж целия пост
# 9
Според мен веднага тръгвай към гинеколога. Аз не съм имала подобни проблеми, но доколкото съм запозната причините за извън маточна бременност са точно такива: болест първите няколко седмици от бременността. Аз също не искам да те плаша, но според мен и за твое успокоение е добре да те види доктор. Всякакво течение в началото на бременността е опасно. Няма "нормално" течение. Стискам палци! Praynig Praynig
Виж целия пост
# 10
apv, къде преглежда доктор Чангалова, в окръжна болница или някъде на частно? Още утре ще отида на лекар
Виж целия пост
# 11
щом овулацията ти е била на 16,01, значи още имаш доста време до менструацията /около седмица при лут. фаза 14 дни/. в такъв случай е абсолютно нормално тестовете да не ти отчитат положителен резултат. единствено кръвен тест би могъл да отчете на този ранен етап, ехографът нищо няма да хване още. пробвай с нов тест 1-2 дни преди датата на очакваната менструация, ако нямаш търпение  Wink ако можеш да устискаш - поне след един ден закъснение  Grinning
Виж целия пост
# 12
Това кафеникаво течение се получаван на хормонална основа по принцип не е притеснително, но е добре да отидеш на лекар и намали лекарствата все пак искаш бебче.  Преди да забременея редовно имах такова течение даже започваше и няколко дни преди мензис на много доктори ходих и всички казваха, че няма нищо обезпокоително. Това не ми попречи да забременея и родя нормално.
Виж целия пост
# 13
Отидете на лекар и то веднага. Особено пък ако имате съмнения, че сте бременна! Фервекса изобщо не е подходящ по време на бременност. Парацетамол - да, но фервекс - не. Нищо, че е на парачетамолна основа.
И изобщо това самолечение, което сте си назначила....не може така. Хем се надявате да сте бременна, хем...самолечение, нямало лекар. Как да няма лекари в Пампорово. Вярно е, че гинеколог няма, обаче поне за общото ви състояние и температурата има кой да ви помогне и да ви изпише лекарства, които да не застрашават евентуалната ви бременност.
Виж целия пост
# 14
apv, къде преглежда доктор Чангалова, в окръжна болница или някъде на частно? Още утре ще отида на лекар

Преглежда и в болницата и на частно. В малката сграда от страни на болницата където е АГ има голям кабинет. Ако искаш ще ти пратя телефона и.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия