Как организирате рожденните дни на децата си,при тази грипна епидемия?

  • 523
  • 7
Здравейте интересувам се как организирате празниците на децата си сега,когато има грипна епидемия?У дома ли празнувате,на ресторант ли,и кой каните като пове4ето деца и роднини и родители са болни?Споделете нещо от вашият опит.А не може да не се празнува,това е най-големият празник и за децата и за мама и тати.
Виж целия пост
# 1
Ние го празнувахме тази събота вкъщи. Сутринта с деца. Дайдоха всички поканени деца - всичките бяха здравички. Получи се много весел рожден ден. Имаха на разположение една голяма стая за игри и разхвърляне   Laughing Вечерта бяхме поканили роднини, но заради грипа от 6 човека дойде само 1 - останалите бяха болни Confused Остана ни една неизядена торта. На следващия ден ние бяхме на детски рожден ден в Макдоналдс. Не дойдоха много хора точно заради грипа. Затова си мисля, че вкъщи е по-добре. Най малкото не се плащат излишни куверти.
Виж целия пост
# 2
KSI,много ти благодаря за отговора Simple Smile.Може би и ние ще останем на варианта да празнуваме в къщи.Важно е все  пак  да опазим малката здрава:).Поздрави Simple Smile.
Виж целия пост
# 3
Поканила съм около 10деца в два часови пояса (по-големите отделно) и съм ги предупредила да са здрави. Другото е Божа работа! дано да се получи  newsm17
Виж целия пост
# 4
Не мога да развалям рождения ден на разбойника, само защото има грипна епидемия. Дано всички сме здрави -  смятам да бъдат в Патиланци. В крайна сметка навсякъде може да се зарази човек. Стискам палци грипът да ни подмине.
Виж целия пост
# 5
нащо парти ще е в понеделник,и аз много съм се притеснила,
първо да я опазя здрава до тогава,
че и на купона да са здрави дечицата... Praynig
Виж целия пост
# 6
 Ами организирам го като всеки друг рожден ден и се надявам да няма болни деца тогава.
 На Креми на 5-тият рожден ден от 10 поканени деца дойдоха само 2 деца - повечето се бяха разболяли предният или по-предният ден, а едното беше вдигнало температура на същият ден.
 Разочарована беше, но аз повече от нея.

Сега стискам палци до 10.02 да поотмине грипната епидемия и децата да са здрави.
Виж целия пост
# 7
Ние ще празнуваме тази събота в къщи. Детското парти ще е сутринта а възрастните вечерта. Понеже ходим на детска градина и сме от вечно болните деца до последно задържах поръчката на тортите и поканата на гостите.  Но няма мърдане вчера се обадих на мамите на другарчетата ни и дано поне половината да дойдат.
Гледам че и вашта кака събота е рожденничка и ви пожелавам весело изкарване.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия