Преса за коса

  • 757
  • 13
Извинявам се, ако повтарям подобна тема, но търсачката не работи Simple Smile
Отскоро съм мама и постоянно ходя с рошава коса - дори и да намеря малко време да се приведа в приличен вид /т.е. да си издухам косата и изправя със сешоар/ на другата сутрин косата ми е много зле. Доскоро това не ми беше особен проблем, но сега всяка секунда ми е ценна, затова съм решила да инвестирам в хубава преса за коса, която да прави косата ми изправена поне 2 дена. Засега съм с една преса куча марка, 30 вата, но с нея ефекта изправена коса е само няколко часа. Посъветвайте ме каква преса да си взема?
Виж целия пост
# 1
препоръчвам ти тази...PHILIPS HP 4648

http://www.electron.bg/popup_image.php?pID=3922&DDMid=1e4754 … 980e2454481b686ce

аз я имам и съм доволна!
Виж целия пост
# 2
А колко време издържа косата права?
Виж целия пост
# 3
моето мнение, е че ако можеш да си позволиш керамична преса е по-добре, защото е по щадяща косата, тези които са с метални представки не са такива, а и при мен напр. с керамичната по-добре си изправям косата и по-бързо също, защото площа е по-голяма, но има само една представка за права коса.а също когато си правя преса си слагам някакъв продукт за изправяне на косата
Виж целия пост
# 4
и пак-тази на philips HP 4648 е доста добра, аз си взех от моята фризьорка друг модел, такава с каквато тя работи и е горе-долу на същата цена и същата като качество
Виж целия пост
# 5
Въпроса не е в това, пресата да е скъпа. Ползвала съм една за 30 лева, която изправя перфектно и много бързо. Изправяла съм се и със скъпа преса и не стана по-добре отколкото с тази от 30 лева - Scarlet - няма я никъде вече, за което ще умра от яд. Трябва да е по-голяма и да има гребенче. Иначе моята е Елит - изправя ала супер бавно става а и аз като теб нямам време. Пробвай на леко влажна коса като преди това нанесеш вакса на краищата. Така става добре. Успех. И ако намерищ такава на Scarlet не се замисляйр купувай я - даже ми кажи и на мен и аз да затичам да взема една  Hug
Виж целия пост
# 6
Забравих да добавя. Това колко ще ти държи май е до коса. Моята коса е чуплива, а издържа до къпане (4 или 5 дни)
Виж целия пост
# 7
Въпроса не е в това, пресата да е скъпа. Ползвала съм една за 30 лева, която изправя перфектно и много бързо. Изправяла съм се и със скъпа преса и не стана по-добре отколкото с тази от 30 лева - Scarlet - няма я никъде вече, за което ще умра от яд. Трябва да е по-голяма и да има гребенче. Иначе моята е Елит - изправя ала супер бавно става а и аз като теб нямам време. Пробвай на леко влажна коса като преди това нанесеш вакса на краищата. Така става добре. Успех. И ако намерищ такава на Scarlet не се замисляйр купувай я - даже ми кажи и на мен и аз да затичам да взема една  Hug
За тази преса ли става въпрос? http://www.myshop.bg/product_info.php?cPath=38_169_243&produ … c442c321e607f2f5b
Виж целия пост
# 8


за тази преса никъде не пише,че е с керамично покритие  newsm78 според мен е с метално..ако искаш да ти изгори косата още на първото изправяне  Rolling Eyes аз те съветвам да не си я купуваш!
не говорим че трябва да е скъпа,за да е хубава...има много по-скъпи,професионални...
Виж целия пост
# 9
А колко време издържа косата права?

Според мен зависи от самата коса, освен от пресата Peace На мен ми издържа спокойно 3-4 дни. И то пробвах с някаква съвсем обикновена преса за 30 лв Laughing Разбира се, не бих си купила такава Peace Просто дадох пример Wink Иначе - спести повече пари и си вземи хубава преса - тук се изписа доста за йонизиращата преса на Филипс - и аз за нея се точа Laughing
Виж целия пост
# 10
Що за глупости са това, че като е от 30 лева керамична преса е по-лоша от абсолютно същата, която просто струва 60и на нея пише Филипс  #Crazy
Керамичните преси на разни безизвестни марки излязоха скоро, до преди това се предлагаха само такива на хубавите фирми за електроника, каквито са Филипс и Ровента, да речем.. Моделите са еднмо към едно еднакви. Чиста имитация. Затова и се появиха с близо година по-късно евтиничките. Самата аз имам опит и с двата вида, а преди това и с метална.
Няма никаква разлика м/у керамичната от 25-30 и тази от 60 например.
Само метална не си вземай  Peace
Ако можеш да си позволиш вземи си йонизираща, наистина си заслужава.
Относно издръжливостта, според мен е до вид коса. Моята е къдрава и като я изправя държи 3 дни. Слагам й и кристали и спрей преди изправяне, после лак.
Виж целия пост
# 11
а какъв спрей и слагате преди изправяне? в щатите продуктите, които предпазват от изправяне с преса бяха много популярни, но като питам тук за такова нещо, продавачките ме гледат общо взето като паднали от... и накрая ми препоръчват кристали.  Rolling Eyes
също така чувала съм че ако косата е влажна, водата завира в косъма и го къса- може би и от кристалите става така- знаете ли нещо повече за това?  newsm78
Виж целия пост
# 12
моето мнение, е че ако можеш да си позволиш керамична преса е по-добре, защото е по щадяща косата, тези които са с метални представки не са такива, а и при мен напр. с керамичната по-добре си изправям косата и по-бързо също, защото площа е по-голяма, но има само една представка за права коса.а също когато си правя преса си слагам някакъв продукт за изправяне на косата

piddochia,сподели моля те какъв продукт за изправяне на коса си слагаш преди да изправиш с пресата?
Виж целия пост
# 13
Търсачката по едно време проработи и попрочетох доста за пресите - най-препоръчвани са йонизиращата на Филипс, която камелия77 ми е препоръчала и професионалната tondeo. Ще си взема една от двете. Благодаря на всички за отговорите!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия