Имали съфорумки-рокерки

  • 641
  • 13
Ние с моя съпруг на стари години станахме фенове на моторите. Преди две години си купихме от USA едно "Харли" и миналото лято обиколихме всички мото- събори. Беше много приятно, намерихме нови приятели. Предлагам, ако има дами почитателки на моторите и посещават мото- съборите да се включат в темата. Смятам, че ще е много прияно лятото наистина да се видим на живо и запознаем. Чакам с нетърпение да пишете! Hug
Виж целия пост
# 1
Мама,татко и аз..
Виж целия пост
# 2
Чак рокерка не съм, въпреки, че слушам рок музика.
Мъжа ми също не мога да нарека рокер, въпреки, че има Harley, носи бандана, има тату, слуша такава музика...
За раждането на бебо, дори му купи мини Harley ( в Щатите има и са мини копия на големите мотори )....
Събора на който ми се ходи е във Флорида  Mr. Green
Виж целия пост
# 3
Има една РЕНО-керка. Забравих как се казва.
Виж целия пост
# 4
ПЕЖО-керка е,Летяща..  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Е искам и аз ''Харли''  Shocked ........баси Crossing Arms
Виж целия пост
# 6
Чак рокерка не съм, въпреки, че слушам рок музика.
Мъжа ми също не мога да нарека рокер, въпреки, че има Harley, носи бандана, има тату, слуша такава музика...
За раждането на бебо, дори му купи мини Harley ( в Щатите има и са мини копия на големите мотори )....
Събора на който ми се ходи е във Флорида  Mr. Green

Благородно Ви завиждам! И ние мечтаем за мото събори на Harley.  Имаме си един филм за 100 год. на Harley, гледаме го често и си мечтаем, мечтаем...
Виж целия пост
# 7
    Аз имам брада, танкистки руски шлем и немска каска от второй мировой войны, яке с надпис "Лудогорски братя"
                    Остава единствено проблема с Харлито.
Виж целия пост
# 8

Ама, че съм глупавааа
Виж целия пост
# 9
Аз съм метълка по душа,но що събори съм обиколила....
Радвам се,че има привърженици  Hug
Виж целия пост
# 10
Е, радвам се, че се клонираме  леко по леко!
Виж целия пост
# 11
еееее, чакайте поне да открием сезона и тогава да се броим! всъщност, май не сме го закривали истински...
добре, че заваля тия дни, та се размислихме дали да сменяме машината. в хубавото време не ни минават такива мисли. Laughing
Виж целия пост
# 12
Харлито си е класа  Peace,ама аз си падам по пистарките,и ме е яд че не мога да карам.Тези дни нали беше слънчево и така ми се возеше ама.....коремчето пречи.
Виж целия пост
# 13
има има...
ама ние сме от ретро рокерите. имаме 3 Яви, дето са от преди 1960. Но са си стегнати и си вървят.
С една ходихме от Варна от х. Ловна в Рила и до под Безбог в Пирин.
Как ме кефи да мирише на масълце...Само дето си нямаме кош за децата
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия