за овулацията

  • 638
  • 4
Здравейте ,
изкам да ви попитам до колко при вас са показвали верен резултат тестовете за овулация. До колко е нормално да имам овулация , а пък да не мога да забременея вече  9 месеца . Нямам проблем от физиологично естество , според изследванията ми поне ?
Виж целия пост
# 1
За по-достоверно  направи фоликулометрия.
При мен дълго време тестовете показваха че имам ову,а се оказа че нямам...
УСПЕХ Peace
Виж целия пост
# 2
Спермограма? Тест за проходимост на тръбите? Освен това доминантен фоликул може да има /пол. тест за овулация/, но да претърпи обратно развитие или да не се трансформира на киста.
Виж целия пост
# 3
Става въпрос за много добра приятелка -накратко преди 8 години мисля , и е правена лапароскопия , единият яйчник е бил целият в кисти - незная каква е точно диагозата , не е имала проблеми с тръбите - били са проходими и след стимулация с лекарства за овулацията и след около 6 месеца е забременяла с първото си дете , момиченце . Сега изкат да имат второ дете , но вече 9 месеца не се получава - според изследванията хормоните и са в норма , няма кисти на яйчниците . Въпросът е ,че не живее в София , а тук в Сливен просто няма специалисти по стерилитет . Тестовете за овулация показват , че има оулация , но след като и първият път е забременяла след стимулация с лекарства ...   newsm78 От къде бихте я посъветвали да почне ? Мъжа и не вярва ,че при него е проблема 
Виж целия пост
# 4
За осем години много неща може да са се променили.
Да направят спермограма в клиника по стерилитет, както и тест за проходимост на тръбите.
Положителният тест за овулация не е гаранция, че овулация ще настъпи.
Аман от невежи хора.
Ти му приказваш, то си знае неговата. Twisted Evil
Вече я посъветвах. Това е.
Другият вариант е да седи и да чака.
Или прави каквото и казах, или не пита повече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия