Бихте ли ми препоръчали добър гинеколог в Пловдив?

  • 829
  • 6
Здравейте! Предварително се извинявам, ако темата се повтаря, но не я намирам с търсачката. Ще ми препоръчате ли добър гинеколог в Пловдив. Ако не ви затруднява, посочете ми и адрес на кабинета, където практикува!
И да ви попитам: Нормално ли е 4мес. след раждане още да се случва да изпитвате болка по време на секс?
Виж целия пост
# 1
По първия въпрос - тази тема е от бг-мамма - бял списък на гинеколозите в гр.Пловдив - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4367.0И ето какво открих случайно за другия ти проблем :" Ако изпитвате болка само когато правите секс или ако проникването е невъзможно, може би проблемът се крие във входа на влагалището. Понякога психологични причини могат да предизвикат спазъм. Това обикновено се случва ако се страхувате, че ще ви заболи. Състоянието се нарича вагинизъм и в повечето случаи се диагностицира при липса на друга основателна причина.
"

 Не допускаш ли, че може да е това? Да не би да си се травмирала психически от раждането, или просто при всеки полов контакт да мислиш за него? Опитай се да не мислиш за болката. И при мен имаше нещо подобно. Просто спрях да свързвам едното с другото и се получи. Успех!
Виж целия пост
# 2
Горещо ти препоръчвам д-р Тотев в 6 поликлиника в Тракия, работи с эдравната каса!
Виж целия пост
# 3
Д-р Димитър Йончев, окръжна болница или частен прием на ул Иван Вазов срещу Първа Градска.
тел: 0888705864
Виж целия пост
# 4
д-р Минев
Виж целия пост
# 5
i az sam za d-r minev. toi mi vodi cialata bremennost.strahoten e. niamam dumi da se izkaja. kak da nameria nai-dobrite??????
Виж целия пост
# 6
ne dobar.toi e nai-dobriat. Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия