Спрели са вноса на Аптамил 3!?

  • 492
  • 5
Вече от две места ми казват, че в момента няма внос на Аптамил 3!? С какво мляко да го заменя? Мога да се заредя за един месец и после да мина на Нестле Джуниър или някакво друго...?
Виж целия пост
# 1
Питали в "Аксон България" какъв е проблемът и кога се очаква да се уреди?Ние също пием Аптамил 3 и въобще сме на Аптамил от самото начало, дъщеря ми не харесва другите млека пробвала съм какво ли не.Плюс това ние по съвет на две лекарки детски педиатърки минахме на тройката след 1 годинка, така че спокойно можеш да даваш и Аптамил 2.
Виж целия пост
# 2
За сега не успявам да се свържа, телефонът им дава постоянно заето. Временно наистина можем да вземем Аптамил2, но така или иначе след годинка ще го сменям, защото ще ходим за известно време във |Франция, а там няма Аптамил. И тя от самото начало е на това мляко и не знам с какво да го заменя?
Виж целия пост
# 3
Съжалявам за грашната информация! Сега говорих с фирмата вносител, категорично отказаха да има токова нещо. Просто е имало 1 седмица забавяне и това е. Не знам защо са измислили нещо подобно Shocked
Виж целия пост
# 4
Ами и на мен последния месец в почти всички аптеки ми казаха, че са спрели вноса на Аптамил АР. Благодаря, че си се обадила мацка.
Виж целия пост
# 5
И аз забелязах, че Аптамила изчезна от магазините....
На едно място намерих и още утре ще ида да взема каквото им е останало, че знае ли човек...
Добре, че по принцип се презапасявам с какво ли не и си купувам нещата за месец напред!

Благодаря за инфо-то  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия