Съвет...някой ползвал ли е колана за отсвабване - Сауна Слим?

  • 3 890
  • 12
Здравейте Красиви Мамички! Simple Smile

Интересува ме дали някой е използвал колана за отслабване Сауна Слим. Сещате се - този, който действа чрез ефекта на сауната. Много искам да си взема, ама все пак да поразпитам има ли смисъл? Някой знае ли нещо? И също така дали става за ползване освен на корема и на бедрата.

Благодаря ви много!!!  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 1
Здравей! Да ти кажа: аз лично не съм ползвала този колан, но след като родих, мислех много newsm78 да си го купя преди морето, но.... И аз като теб разпитах, и попаднах на хора, които са го използвали. Всички казват, че не струва нищо. Не действа изобщо. не си хаби парите за такива работи. Аз лично отславнаж с 7кг за 3 мес, но благодарение на "най-добрата диета, засега" Laughing-моите две момченца. Та помисли за нещо друго.
Виж целия пост
# 2
Не съм го ползвала
НО имаше предаване по господари на ефира за него
оказа се ,че може да те свари но не и да отслабнеш
това е което знам по темата
  bouquet
Виж целия пост
# 3
Aз-да.
Топли,пари,можеш да изгориш.Но при мен дори една капка пот не излиза.
Виж целия пост
# 4
Аз го ползвах всичко на всичко 2 пъти. Ужасно много пари,направо ми ставаше червена кожата - ефект: никакъв.
Виж целия пост
# 5
И аз съм го ползвала, ефект никакъв. Не си давай парите, наистина не си заслужава, а как пари само #Crazy . И на мен кожата ми почервенява много. Но до сега и аз капчица пот не съм пуснала!
Виж целия пост
# 6
Това точно не съм го ползвала, но съм ползвала едно подобно, пак е тип колан, от материя като гума и силикон (малко идиотски го определям),но без ток и машинарии. Ефект имаше, изглажда кожата и оформя, но си трябваха месеци за което. Но да кажа, че и аз нямах голям проблем, по-скоро беше от чиста гъзария
Виж целия пост
# 7
Здравей! Да ти кажа: аз лично не съм ползвала този колан, но след като родих, мислех много newsm78 да си го купя преди морето, но.... И аз като теб разпитах, и попаднах на хора, които са го използвали. Всички казват, че не струва нищо. Не действа изобщо. не си хаби парите за такива работи. Аз лично отславнаж с 7кг за 3 мес, но благодарение на "най-добрата диета, засега" Laughing-моите две момченца. Та помисли за нещо друго.
Като4или аз съм го писала . Неси хаби парите имам го в къшти свекито ми го подари ефект никакъв няма
Виж целия пост
# 8
Като4или аз съм го писала . Неси хаби парите имам го в къшти свекито ми го подари ефект никакъв няма
винаги съм се учудвала на нетактичността на хората  ама това ме хвърли в потес #Crazy Sick
Виж целия пост
# 9
Като4или аз съм го писала . Неси хаби парите имам го в къшти свекито ми го подари ефект никакъв няма
винаги съм се учудвала на нетактичността на хората  ама това ме хвърли в потес #Crazy Sick

newsm78 Аз пък не мога да те разбера какво искаш да кажеш!
Виж целия пост
# 10
Благодаря за съветите и мненията, момичета!  Hug

Ясно е! Всички сте абсолютно единодушни - колан няма да има.  Grinning

Утре почвам мъките по отслабването - чакат ме 10-12 кила! Стискайте палци!

 Peace
Виж целия пост
# 11
За съжаление тази тема ми идва малко късничко на мен-в петък си го поръчах тъпия колан #Cussing out.Ама мъжо си поръчва едни неща и ми се обаждат да се уговорим за доставката и ме питат:"а видяхте ли,че колана Сауна слим е намален,ако искате може да си го поръчате и ще ползвате отстъпка".И аз патка-веднага казах,ами да поръчвам си го.Сега ще си го бия в главата. #Cussing out #Cussing out
Виж целия пост
# 12
За съжаление тази тема ми идва малко късничко на мен-в петък си го поръчах тъпия колан #Cussing out.Ама мъжо си поръчва едни неща и ми се обаждат да се уговорим за доставката и ме питат:"а видяхте ли,че колана Сауна слим е намален,ако искате може да си го поръчате и ще ползвате отстъпка".И аз патка-веднага казах,ами да поръчвам си го.Сега ще си го бия в главата. #Cussing out #Cussing out

rosiza, имаш възможност да върнеш продукта в 7-дневен срок. Само не трябва да си го отваряла, мисля. Да е в оригиналната си опаковка. Така, че ако решиш да не го взимаш - може. Би трябвало в упътването да има и тази опция и да е описано подробно какво трябва да направиш.
Можеш да видиш и на: http://www.tv-butik.com/content.asp?tip=terms_body         Там също има условията, при които можеш да върнеш продукт!
 Hug Hug Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия