капките babynos

  • 559
  • 4
моето бебче е на изкуствено хранене и има невероятни колики. След доста безсънни нощи пробвах от вчера капките babynos. веднага заспа като къпано. давам ги - 4 капки по три пъти на ден, но само вечер. притеснявам се дали не бъркам нещо. не мога да повярвам, че наистина му помогнаха. днес отоново спи непробудно, дали не съм ги предозирала  Thinking
Виж целия пост
# 1
Не се притеснявай,моята бебека имаше страхотни колики първия месец,какво ли не давах,какви ли не капки и бабини рецепти и аз взех BABYNOS,от тях имам и до днес,сега сме на 3 месеца и по4ти не съм давала от тогава.Много съм доволна,аз ги давах първите дни на всяко хранене по 3-4 капки,а по късно 3 пъти на ден.Пожелавам ти по-бързо преминаване на този ужасно труден период!
Виж целия пост
# 2
И аз бях много доволна от Бебинос капките, дори взех и за мазане. Давах й капки, когато започне да плаче по 3 капки и й мажех коремчето с мехлема. Също много ми помагаше Еспумизан на капки, но това в самото начало, после като че ли свикна с тях и минахме на Бебинос. За щастие при нас коликите вече отминаха.  Дано и при вас да е така скоро. Grinning
Виж целия пост
# 3
и аз съм давала от тези капки и то даже по 8капки, без особен ефект
Виж целия пост
# 4
При нас помогнаха малко, давах по 3 Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия