Телетъбиси

  • 1 370
  • 14
Здравейте, издирвам сериите на Телетъбисите, на Български език.
Моля ако някой ги има, пишете ми, дори и само 1 серия да е Embarassed
Благодаря на всички предварително!
Виж целия пост
# 1
Оф много го гаресва Монката,засега го гледаме сутрин по BBC,като спре не знам и ние какво ще правим.Не мога да ти помогна с линк,дано някоя мама пусне нещо Wink
Виж целия пост
# 2
Цитат на: Magimon
Оф много го гаресва Монката,засега го гледаме сутрин по BBC,като спре не знам и ние какво ще правим.Не мога да ти помогна с линк,дано някоя мама пусне нещо Wink

Мерси Маги, аз имам 3 серии записани от ТВ-то
Днес с 300 зора взехме от BTV 21 серии, но.......на английски, не са преведени......и не ми вършат работа....
Та дано някой преди време е записал нещо.....
Виж целия пост
# 3
И аз отдавна ги издирвам Телетъбисите, но прерових целия нет и ... нищо не намерих. Ако някой знае линк, нека го пусне, моля...
Виж целия пост
# 4
Цитат на: vilito
И аз отдавна ги издирвам Телетъбисите, но прерових целия нет и ... нищо не намерих. Ако някой знае линк, нека го пусне, моля...

Мисля че ги няма.... Imp  Imp
ако не ги търсиш задължително на български е по-лесно.....
айде, пък дано намерим нещо.... #Silly
Виж целия пост
# 5
А вие знаете ли по коя програма вървяха, когато ги даваха в БГ? Канал 1 или бТВ?
Виж целия пост
# 6
Цитат на: bg_paint
А вие знаете ли по коя програма вървяха, когато ги даваха в БГ? Канал 1 или бТВ?

По BTV ги даваха, събота и неделя сутрин
Днес успях да ги взема от там, но не са преведени Confused
Виж целия пост
# 7
Ако беше по канала щях да ги намеря.....Ще видя може ли да се направи нещо... Grinning
Виж целия пост
# 8
На диск ли са ти ги дали??
Дали можеш да ги качиш в нета???
Виж целия пост
# 9
Цитат на: bg_paint
Ако беше по канала щях да ги намеря.....Ще видя може ли да се направи нещо... Grinning

Дано успееш, на мен ми ги даде човек който работи там, ама мъжа ми ходи, не разбрах точно защо са само на английски Hands Fist
Ще съм ти благодарна да ми пишеш, дори и само няколко да намериш, наистина имам нужда в момента от това.....да не занимавам форума...
Благодаря ти от сърце!
Виж целия пост
# 10
Цитат на: brigite
На диск ли са ти ги дали??
Дали можеш да ги качиш в нета???

На видео касета са......трябва да презапиша до края на седмицата и да ги върна.....
после ако някой знае как и къде ще ги дам
Виж целия пост
# 11
Те би трябвало там да имат и превода. Ако са ви добри познати питайте ги,защото може това да е на отделен файл. Само аудио...
Виж целия пост
# 12
Цитат на: bg_paint
Те би трябвало там да имат и превода. Ако са ви добри познати питайте ги,защото може това да е на отделен файл. Само аудио...

Ами приятел на наши приятели.....да , наистина може да е на отделен файл, защото като са ги пускали в къщи са били с логото на БТВ...
Ще се пробвам да питам...
Виж целия пост
# 13
Цитат на: Grami1
На видео касета са......трябва да презапиша до края на седмицата и да ги върна.....
после ако някой знае как и къде ще ги дам


Ами по принцип може от видеото на компа ама си е голяма играчка:(
Ако имаш някой познат да ти помогне...
Виж целия пост
# 14
Цитат на: brigite
Цитат на: Grami1
На видео касета са......трябва да презапиша до края на седмицата и да ги върна.....
после ако някой знае как и къде ще ги дам


Ами по принцип може от видеото на компа ама си е голяма играчка:(
Ако имаш някой познат да ти помогне...


Няма да мога, нямам PC в къщи #Puppy dog  #Puppy dog
Не искам да имам такова Shocked  Stuck Out Tongue  Shocked

Ще ги презапиша, ще потърся и друг вариант с превода.....и ще пиша пак
Мерси на всички!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия