Новият подфорум Dr Nivea baby

  • 1 106
  • 20
Момичета , днес за първи път влязох в новия подфорум и за съжаление бях много неприятно изненадана Tired
На една майка попитала с какво се започва захранването и беше отговорено от докторката - със сокчета ooooh!
Да не казвам , че има и други отговори, които съвсем не ми допадат.
На вас ясна ли ви е идеята на този подфорум, че на мен нещо ми се губи newsm78
Какъв е смисъла ние да се хабим тук да пишем едно и също нещо по 100 пъти и някое ново майче като влезе в този подфорум и отговори лекар познайте нас дали ще ни прочете Confused
Виж целия пост
# 1
Не съм влизала там, но това звучи направо  Sick
Виж целия пост
# 2
И аз не можах да схвана идеята на този подфорум попринцип. Като чета описанието му, се покрива хем с двата форума за хранене на бебетата (Кърмене и Хранене с АМ), хем със Здравословни проблеми. newsm78
Виж целия пост
# 3
И аз не можах да схвана идеята на този подфорум попринцип.newsm78
Преструваш се ти на несхватлива Laughing
Само като се запита човек - защо се нарича точно д-р Нивеа Бейби и няма нужда да мисли нататък. Достатъчно, че на всеки влязъл ще му се набива непрекъснато в очите Нивеа Бейби, Нивеа бейби, Нивеа бейби... Пък съществуването му е подплатено гордо с това, че отговаря не кой да е, а ДОКТОР - пък факта, че отговорът съдържа 2 реда, в които няма никаква съществена информация, е съвсем друг въпрос. Айде нЕма нужда, както се казва Stop
Виж целия пост
# 4
На мен ми прави впечатление, че д-р Слънчева не отговаря много, много на въпросите на мамите, а не е ли това идеята на този подфорум?!  newsm78  Embarassed
Виж целия пост
# 5
Чисто рекламна е целта на форума(в което няма нищо лошо).За съжаление обаче се прокрадват стари идеи за захранването.Но прочетох и нещо положително-д-р Слънчева дава съвети да се кърми на поскване, дори и нощем!
Виж целия пост
# 6
Мале, това е срам и позор, ако питате мен. Sick
Поне да беше казала и двата варианта-"Преди се захранваше....новите препоръки са...."
Виж целия пост
# 7
Момичета, искам да ви помоля да дадете шанс на д-р Слънчева.
Виждам, че в темата в Нивеа Бейби доста сте я наскачали. Тя влиза да отговаря два пъти седмично и още даже не я познаваме (как пише и какво мисли).
Не прибързвайте със заключения, нека да изчакаме и да видим преди това Simple Smile
Знам, че малко тук могат да се похвалят с безоблачни отношения и пълна хармония с лекаря си, но съм сигурна, че има и много медици, които да покриват даже нашите изисквания Laughing (разбирате ме какво искам да кажа).
Виж целия пост
# 8
 Wink аз малко да ви разводня темата  Rolling Eyes
на мене пък ми допада идеята за този  подфорум  ... не виждам нищо лошо в това
"консултациите" на д-р Слънчева са за бебоци от 0-3 м
п.п. аз основно се информирам от тук , а в под форума имах конкретен въпрос за бебока ми и останах доволна от обърнатото ми внимание .Просто получих още едно мнение от педиатър  по вълнуващия ме въпрос  Peace
Виж целия пост
# 9
Таман и на мен ми идеше да изокам... 200 мл вода средно за бебе на 6 дни - майката кърми и пита колко вода да дава... И айде това не е чак така страшно, защото повечето кърмачета отказват вода... ами бебе, което не седи на 9 месеца и се свлича  - да го подпира с възглавници и евентуално да заведе на ортопед... а всъщност е за невролог и ако се нуждае от лечение, те губят ценно време. Половината от децата в клиниката за детска церебрална парализа са закъснели с лечението заради педиатри, щото майката питала, а "педито" казвало - а, ще се научи...
Бях отговорила на въпросите, но е изтрито, себе си реших да пускам бележки на майките, ако видя подобни неща.
Виж целия пост
# 10
Между другото снощи точно тези теми четох и си зададох същия въпрос като теб,Клео! Grinning
Виж целия пост
# 11
До колкото разбирам в новия форум може само да се задават въпроси, но не и да се коментира отговора на Доктора или да се дава различно мнение. Всичко такова се трие. Могат да дават мнения само Доктори, които са се легитимирали с име и практика. Така че няма смисъл да се хабим Simple Smile.
Виж целия пост
# 12
Едва ли ще ви успокои, но и по други форуми е така, в моя любим германски форум също има Милупа- консултации и отделно такъв с консултантка по кърмене например. Всеки избира къде да влезе и да попита и на кого да се довери.
 Peace
Виж целия пост
# 13
Едва ли ще ви успокои, но и по други форуми е така, в моя любим германски форум също има Милупа- консултации и отделно такъв с консултантка по кърмене например. Всеки избира къде да влезе и да попита и на кого да се довери.
 Peace

Добре де, в самата идея да има косултации с лекар няма нищо лошо, напротив.
Но, ето и Бу казва, че не я познаваме.
Не би ли трябвало тя все пак да дава съвети, които са така да се каже в духа на този форум.

Освен това (пак ще се повторя) като влезе някое неориентирано майче и като види Доктор познайте къде ще отиде. И това става въпрос точно за малките бебета, където веднъж като сбъркаш, после няма поправителен.

Андреас ,аз сега прочетох правилата и видях, че не можем да си пишем така, което съвсем ме озадачи, защото в крайна сметка това какъв форум е тогава newsm78
Виж целия пост
# 14
Извинявам се за офф-а, ама не можах да се въздържа
Бу, аватара ти е супер  bouquet  hahaha
кажи откъде да се снабдим и ние с такива приспособления, обикновено тиксо няма ли да свърши работа Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия