Безсънието

  • 1 029
  • 21
Здравейте, Мами! В девети месец съм и напоследък, особено като се ядосам, изобщо не мога да спя. Например вчера нещо ме изкара извън равновесие и цяла нощ не спах. Ималили сте подобни проблеми в края на бременността.
Виж целия пост
# 1
Не, аз спях по много и затова сега бебо ми го връща  Tired.
Виж целия пост
# 2
Не, аз спях по много и затова сега бебо ми го връща  Tired.
и ний сме така!! Tired Tired
Виж целия пост
# 3
Аз и без да се ядосам почти не можех да спя- ставах по 100 пъти да пишкам и се въртях по цели нощи в леглото, но за сметка на това гледах през деня да си наваксвам
Виж целия пост
# 4
Аз и без да се ядосам почти не можех да спя- ставах по 100 пъти да пишкам и се въртях
И аз бях така.
Виж целия пост
# 5
Едва издържах на безсънието накрая.Аз и през деня не можех да спя.Накрая отидох при доктора и му казах,че не издържам вече,и че искам да раждам.Бях във втората половина на 9м и родих.
Виж целия пост
# 6
Много добре си спинках даже Hug Е това ми е било, вече си имам биологичен будилник, който ме събужда най-късно в 9 часа Crazy
Виж целия пост
# 7
Към края на бременността изобщо не можех да спя - то не бе ставане по 10 пъти до тоалетна, то не бе въртене да се наместя, да не споменавам факта, че мъжът ми много често хърка и е имало моменти, когато от умора и безсъние ми е идвало да го хлопна с нещо по главата!
Виж целия пост
# 8
Спинках си Crazy
Виж целия пост
# 9
Към края на бременността изобщо не можех да спя - то не бе ставане по 10 пъти до тоалетна, то не бе въртене да се наместя...
Отделно малкия такива кълбета правеше в корема ми нощно време, мислех, че ще изскочи през пъпа ми  Grinning
Но не съм се ядосвала, недей и ти, за бебчето не е хубаво и за самата теб   bouquet
Виж целия пост
# 10
Подготви се за безсъния и занапред...аз вече незнам кога ще мога да се наспя...пак заради бременността, но и детето се буди често...абе не е същото спане вече..Но се свиква Peace
Виж целия пост
# 11
О, разбирам те чудесно!
През целият 9 - ти месец, почти нямам нощ през която да съм спала....
Виж целия пост
# 12
Към края на бременността изобщо не можех да спя - то не бе ставане по 10 пъти до тоалетна, то не бе въртене да се наместя, да не споменавам факта, че мъжът ми много често хърка и е имало моменти, когато от умора и безсъние ми е идвало да го хлопна с нещо по главата!
Все едно аз съм го писала!Ще добавя само,че и аз добре си хърках тогава Embarassed-толкова добре,че мъжа ми прекара няколко нощи в детската стая за да не наспи,че ходеше на работа като пребит! Laughing
Виж целия пост
# 13
Аз си спя  непробудно цели осем часа, а понякога си поспивам и през деня. Напоследък даже ми се усили желанието за секс. А след секс как се спи не е истина Mr. GreenМъжа ми се чуди откъде тази сексуална енергия накрая. Какво да се прави - хормони.Дано да прилича бебето на мен по спане,също като каката Grinning
Виж целия пост
# 14
До 3я месец на настоящата си бременност си спах. От там насетне не спя ама хич - събуждам се посред нощ и се цъкля като бухал до сутринта. За това предполагам и много помогна шокиращата новина че очаквам близнаци - някак си съвпадат моментите. Не знам до кога ще изкарам така. През деня все се каня да си подремна и все се заседявам тук или гледам да свърша някоя работа по къщата и кога хоп - станало време да прибирам детето от ясла. И така си карам с по 3-4 часа спане вече втори месец.  Twisted Evil
А наистина е много важно бременната да спи. Трябва да се постарая поне дневната почивка да реализирам, защото нощем за сега не се получава. Ще ти трябват сили за раждането и за гледането на детето - повярвай ми. Дори и да не усещаш, че ти се спи, тялото ти си е уморено. Не веднъж съм казвала, че предната бременност именно поради недоспиване не можах да родя - съвсем отговорно ти го заявявам - докторите ми го казаха по-точно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия