Ядете ли сурови печурки?

  • 16 851
  • 63
Аз ги обожавам.
Научих се да ги ям от заведенията, където ги сервират сурови с овчарската салата. Отначало ги махах гнусливо, но сега съм направо пристрастена  Flutter Други гъбки не знам могат ли да се ядат сурови  Thinking Махам пънчетата, режа шапката на филийка и със сол  eat
Мъжът ми твърди, че само аз ги ям така и затова питам - има ли и други?  Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Ами аз ям челядинките сурови... Rolling Eyes И си мислех, че съм сама  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2
Мъжът ми твърди, че само аз ги ям така и затова питам - има ли и други?  Simple Smile
Блонди...не си сама...да знаеш Mr. Green и аз ги ям сурови дори си ги мажа с масло  и след това поръсвам със сол Flutter
Виж целия пост
# 3
Ъъъ...не. Като режа гъби се случва да пъхна парче печурка в уста, но да седа и да ям...нье, не и за момента.
Виж целия пост
# 4
О, челадинките са най-страхотните и ароматни гъбки, но не съм ги провала суорви. Не са ли малко лигавки?  Thinking

дими, това за маслото е идея, ще пробвам  Peace
Виж целия пост
# 5
А и аз ги ам сурови- салата от сурови гъбки е супер!  Peace
Виж целия пост
# 6
Ами ям, но и аз съм опитвала само печурки и то не самостоятелно, а в салата с домати, краставици, моркови и зелена салата. Peace
Виж целия пост
# 7
Да, ям ги. Peace
Виж целия пост
# 8
Да,обожавам ги. От малка ги обичам и всички изпадат в ужас,като ме видят да ги хрупкам.  Laughing
Не съм ги опитвала с нищо-само чисти,просто като видя сурова печурка и полудявам.
Не съм опитвала друг вид,но щом казвате,че челадинките също са вкусни-ще пробвам.   chef
Виж целия пост
# 9
Аз не обаче мъжлето ги яде сурови
Виж целия пост
# 10
Мне, не ми е минавало през акъла да ги хрупна сурови.Може и да пробвам следващия път. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
вси4ки в къщи ги ядем сурови Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Ям ги със солчица, обаче съпругът ме гледа гнусливо. Laughing
А като направих салата от сурови тиквички без малко да настъпи революция............
Виж целия пост
# 13
Не съм пробвала,но ще опитам  Peace
Виж целия пост
# 14
Аз ли4но не, но тук (в Италия) масово се консумират сурови със зехтин и сол Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия