ide mi da se gramna!

  • 2 547
  • 33
Mnogo sum ot4aiana. Navarshih 8 sedmiza. Predi 2 sedmizi vsi4ko beshe nared s plodnia sak. Sega doktorat mi govori za missed, a stoinostite na HCG sa mi mnogo visoki, saotvetstvat na sroka i gardite vse taka me boljat. Dade mi njakolko dena otsro4ka, no jaj stavam i ljagam, kak prejiviavam, samo az si znam. I glavata zapo4na da me boli ot naprejenie.
Виж целия пост
# 1
Оххх, съжалява, за това което се налага да преживяваш Sad Потърси още едно лекарско мнение, а ние ще стискаме палци! Успех!

п.с. пиши на кирилица!
Виж целия пост
# 2
Здравей,
много съжалявам за напрежението и лошата прогноза, дано лекаря да греши. А сърдечна дейност вижда ли се какво ти каза лекаря?
Виж целия пост
# 3
embrionalna struktura i sak, koito po forma ne izglejdat kakto triabva. A ina4e HCG e super
Виж целия пост
# 4
hCG-то в случая няма значение, имам два миседа и мойто беше супер, но за съжаление сърчицето на ембриона спря, затова те питам дали има пулсации? В 8 седмица би трябвало да се видят такива newsm78Съветвам те да потърсиш и друго мнение, опитай се да се успокоиш стискам ти палци Hug Praynig
Виж целия пост
# 5
Da, potarsih, no shte e 4ak sled 4 dena. Ina4e sega gardite mi vse oshte sa poduti, za razlika ot predishnite missedi
Виж целия пост
# 6
Мaiska, пиши на кирилица. Няма кой да ти чете тази маймуница.
Виж целия пост
# 7
znam, i na men mi e zle da pisha taka, no kirilizata mi se skapa, niama ia, sorry
Виж целия пост
# 8
Как да пишеш на кирилица с КРЕДОР виж ТУК.
Виж целия пост
# 9
Da, potarsih, no shte e 4ak sled 4 dena. Ina4e sega gardite mi vse oshte sa poduti, za razlika ot predishnite missedi

Искрено ти съчувствам ужасно е, незнаех че си го преживявала Hug Някакви изследвания правила ли си, след предишните миседи?
Виж целия пост
# 10
   Защо трябва да чакаш 4 дни? Генекологични кабинети има  колкото ти душа иска . Влез в първия и чуй друго мнение. Не се плаши, не се отчайвай, всичко ще е наред. Много момичета са ги готвили за кюртаж, а в крайна сметка всичко е било наред. Поне аз познавам няколко такива. Постарай се напрежението да го държиш далече от теб, а от нас имаш най-искрени пожелания за КЪСМЕТ и УСПЕХ! Стискаме палци!
Виж целия пост
# 11
Как да пишеш на кирилица с КРЕДОР виж ТУК.
Blagodaria, vsi4ko razbrah, samo ne razbrah kade e buton4eto KREDOR, koeto triabva da natiskam...
Виж целия пост
# 12
Майски, като натиснеш бутончето "отговори" за да пишеш мнение ти се отваря един празен прозорец, в който ще пишеш. От дясно /където ти е дясната ръка/ над прозореца има "промени цвета", отгоре следва "размер на шрифта" и над него е бутончето "КРЕДОР" - трябва да преместиш малко страницата с мишката, за да го видиш.
Виж целия пост
# 13
Благодаря, ще знам за друг път - а сега кирилицата ми се оправи. Та по въпроса с моята мъка какво ще кажете? Аз ще отговоря за 4те дни -защото прегледът тогава е при светило, а не ми се иска сега да се буфна при първия срещнат, да си дам парите и той пак да ми каже нещо, откоето дасе спихна...
Виж целия пост
# 14
Той защо предположи мисед? Не чува пулс или е много малко по размер? Отиди на друг лекар.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия