Коя от двете

  • 778
  • 14

или тази

Първата е най-новата на Лореал -с четчица гребенче, удължаваща и разделяща миглите. А за втората -Архитект съм чувала само хубави отзиви. Помогнете-коя от двете  newsm78
Виж целия пост
# 1
Втората е мноого добра, първата не съм я ползвала.
Виж целия пост
# 2
Нито една от двете Naughty Най-готина е Double Extension  Sunglasses
Виж целия пост
# 3
Втората е мноого добра, първата не съм я ползвала.
И аз към нея клонях, но исках да чуя мнението на мамите Peace
Виж целия пост
# 4
Аз имам Архитект-а, но моята не е за извиване, а оставам с впечатлението, че тази е  newsm78

Иначе съм доста доволна от нея. хубава е. Определено.

За първата нямам отзиви и впечатления  Thinking
Виж целия пост
# 5
Бубе реши дилемата ми -Thanks!
Виж целия пост
# 6
Втората съм ползвала и съм доволна Peace
Виж целия пост
# 7
Първата е страхотна.Архитект си е класика, но и двете са добри.Аз бих взела първата все пак. Една приятелка с много къси и прави мигли я ползва и направо не мога да я позная с такива мигли. И аз си сложих веднъж, за да я пробвам и наистина ми хареса ефекта.
Виж целия пост
# 8
Първата не съм я полzвала, но втората да и въобЩе не съм доволна от нея. За Лореал очаквах много повече.
Виж целия пост
# 9
Първата не съм я полzвала, но втората да и въобЩе не съм доволна от нея. За Лореал очаквах много повече.
Абсолютно съм съгласна! Макар че моята е малко по-различна от тази на снимката, въобще не съм доволна.
Виж целия пост
# 10
Lash architect  е върха.
Виж целия пост
# 11
Първата  Peace
Виж целия пост
# 12

При всички случаи първата - невероятна е! Миглите стават страхотни!  Heart Eyes Не че и втората е лоша /нея също съм ползвала/ но Телескопика е наистина отлично попадение в козметичната ми чантичка!
Виж целия пост
# 13
Купих си първата миналата седмица. Страхотна е. От толкова спирали дето съм ползвала, от нея съм най доволна. Но за всеки е различно.
Виж целия пост
# 14
Но Архитекта освен че удължава е и за обем- т.нар. 3D ефект Crazy Моите мигли по принцип не са къси и ми трябва по-скоро за обем...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия