МОЛЯ ВИ,препоръчайте кремове с/у стрии и целулит!!!

  • 810
  • 4
Здравейтеее,
МНОГО ВИ моляяя препоръчайте кремове с/у стрии и целулит!!!
Имена на кремове,цени горе долу,каквато информация имате:)
Благодаря Предваротелно
Виж целия пост
# 1
Защо не пробваш с търсачката, или няколко страници назад поне?? има доста изписано по темата за целулита,
а за стриите- питай Тити  Mr. Green
или в полезна библиотека.......
Виж целия пост
# 2
ДЕВА и за стрии и антицелулитен... Аз съм много доволна от тази марка... Всеки един до 6 лв. зависи кой точно ще си вземеш и от къде   bouquet
Виж целия пост
# 3
взема се 1 шепа листа от бръшлян (късам с едната ръка, тъпча здраво другата, поне 20 листа вземам). слагам ги в стъклен съд и заливам със студена вода, след което захлупвам и оставям да престои поне 24 часа, не повече от 36. на мен ми хареса най-много при 28-30 часа. прецеждам и държа в хладилник до 1 седмица и правя нова настойка. с нея се мажа веднъж на ден. по-скоро си правя масаж на проблемните зони, речено по-деликатностно. резултати? по-гладка и мека кожа, стриите избледняват и почти не се виждат, кожата се стяга, целулита охпеделено намалява. но трябва да се прави с месеци, особено при тежки случаи. аз досега, като при диетите, се отказвам до втората седмица, но все пак виждам ефекта. наскоро го почнах за пореден път, мисля да съм сериозна, ще докладвам, ако някой се интересува.
има и козметики. доволна съм от антицелулитния крем на Ейвън, особено в комбинация с масажния диск на Орифлейм. чувала съм добри отзиви за крем на Дева против стрии.
Не съм използвала при бременност и кърмене нищо, освен масла.
Успех! Peace
Виж целия пост
# 4
Половината от темите в този Подфорум са за стриите  Rolling Eyes ......Чети и ще намериш отговори!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия