Бременност с близнаци и секс

  • 4 073
  • 13
Какви са препоръките на лекарите по този въпрос? Рисковано ли е, кога и изобщо всичко? Вие практикувахте ли то спорт докато бяхте бременни и как се чувствахте? Лично аз нямам специална забрана за това от лекар, изобщо не е ставало на въпрос. Но много ме е страх да го практикувам. Все  имам чувство, че ще навредя на бебоците.
Виж целия пост
# 1
Аз имах проблемна бременност с кървене в през първите месеци, после и ниска плацента и секса беше "мираж"  Laughing. Защо не попиташ гинеколога си , така ще си по-спокойна и ти самата .Успех и лека бременност   bouquet
Виж целия пост
# 2
доста редовно при това, не сме си променяли сексуалните навици изобщо до деня преди да вляза за секцио. ако нямаш противопоказания и след консултация с лекар - няма никакви проблеми. Peace
Виж целия пост
# 3
ако се чувстваш добре и имаш желание-няма причина да не  го правиш,аз съм в 32гс  и  до края на 6 месец правихме секс- а до скоро практикувахме и орална любов Simple Smile
Виж целия пост
# 4
Какви са препоръките на лекарите по този въпрос? Рисковано ли е, кога и изобщо всичко? Вие практикувахте ли то спорт докато бяхте бременни и как се чувствахте? Лично аз нямам специална забрана за това от лекар, изобщо не е ставало на въпрос. Но много ме е страх да го практикувам. Все  имам чувство, че ще навредя на бебоците.

докато имаш това чувство, по-добре не се насилвай.
Иначе отговорът е- ако няма противопоказания няма поблем.
Виж целия пост
# 5
В началото имах кървене и не ни разрешаваха. После подновихме, но откакто попорасна коремчето, започна да ми се стяга и преустановихме тази дейност отново Rolling Eyes.
Ако нямаш противопоказания, няма причина да не правите секс, но Полар ти е казала - ако те е страх и не се чувстваш спокойно, по-добре недей  Peace.
Виж целия пост
# 6
Най-важна и решаваща е преценката на лекаря и разбира се ти как се чувстваш  Naughty
До преди окло 2 седмици нямах никаква забрана макар да имах леко и без последици кървене в 13 г.с. и имах желание Embarassed.
След това влязох в болница с контракции на 2мин./така показваше апарата/,сега сам вкъщи на легло и както каза док.ще ме наблюдават дали ще родя в близките 2,3 седмици Cry Cry и нямам и намерение да питам лекаря за секс-то е ясно!

Пожелавам ти лека бременност и не се насилвай,макар да не може да навредиш на бебетата   bouquet
Виж целия пост
# 7
  Ние също го практикувахме до към 6 месец когато незнам защо лекарката каза да спрем. И въпреки че според мен нямаше проблем да си продължим таткото го беше страх ..
  Galfi надявам се да издържиш колкото се може повече вкъщи на легло  Praynig Praynig
 
Виж целия пост
# 8
След петия месец спряхме по лекарски съвет.
Виж целия пост
# 9
И ние до към 5 месец и след това по лекарски съвет минахме на друг вид секс-само тантрическия дето не успяхме да научим,ама нищо другия път Laughing
Ако се чувстваш добре не се притеснявай-а ако има нещо предполагам ,че твоят лекар ще ти каже
Виж целия пост
# 10
И на нас ни беше забранено почти през цялата бременост smile3515.
Лекарите бяха казали, че дечковците ще се родят между 1-ви и 10-ти май при термин 3-ти юни и като стана 1-ви май казах на таткото, че така или иначе ще се родят и да скачаме в кревата luvbed.
Точно 4 часа след това креватната гимнастика родих   ylinfant  ylinfant
Така че е най добре да се съветваш с лекаря.
Лека и успешна бременност  bouquet
Виж целия пост
# 11
Аз не съм се саветвала с гинеколога,но почти през цялата бременност правихме секс.Въздържахме се само около 5 месец когато получих кравоизлив,но тъй като доктора каза,че не е резултат на някакъв проблем,после пак продължихме.Имах цветна бременност.Малко ограничихме честотата на секса.Така че,ако няма проблем-пълен напред. newsm10
Виж целия пост
# 12
стига да има желание и да няма противопоказания. сексът е удоволствие за мама, следователно и за децата Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Ааааааааа
С тези контракции от 4 месец какъв секс.Чак след като се възстанових от раждането започнах на ново
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия