Спи ми в ръцете

  • 833
  • 15
Моля Ви мили мами помагайте със съвет  Praynig
От около 2 месеца моето бебе се буди през 1-2 часа. Ставам, взимам я в ръцете си и тя пак заспива, но в момента в който я оставя в кошарата и се започва един ревввв  #Cussing out Трябва да я държа около 15-20 мин и тогава да я оставя  Tired ама един път, два пъти добре, но постоянно направо вече не издържам  Embarassed
Казвайте какво да я правя как да я науча да не се събужда толкова често   newsm78
Дали да не е гладна  newsm78 но няма признаци на глад! Като се събуди не търси да яде  Thinking
 
Виж целия пост
# 1
Да не са зъбките???
Ние сме е такъв перид сега и се буди през половин час но аз или давам малко водичка или слагам бибата в устата, държа го за ръчичката и се изкарва някак си ноща...
Виж целия пост
# 2
Мила,не си учи бебето на ръце,защото има да дундуркаш после... ooooh!
Като се събуди,виж гладно ли е,жадно ли е,наакано ли е,болно ли е,гушни го и го остави в кошарката....ще поплаче и като види,че не го взимаш ще спре! Peace
Имам приятелка,която така си свикна бебето да го приспива на краката си и така да спи и до ден днешен така спят,а то е вече на 2 години! #Crazy
Та,свикни го в кошарата от сега,докато е малко! Hug
Виж целия пост
# 3
Ох, те тези зъбки и аз ги чакам с нетърпение вече! Биба нямаме и вода не пием  Tired От време на време се залъгва с гърдата  smile3518
Дали ще спре да се буди като почнат да никнат тези малки зъбчета  newsm78
А някакво ефикасно мазило някой знае ли  newsm78
Мила,не си учи бебето на ръце,защото има да дундуркаш после... ooooh!
Като се събуди,виж гладно ли е,жадно ли е,наакано ли е,болно ли е,гушни го и го остави в кошарката....ще поплаче и като види,че не го взимаш ще спре! Peace
Имам приятелка,която така си свикна бебето да го приспива на краката си и така да спи и до ден днешен така спят,а то е вече на 2 години! #Crazy
Та,свикни го в кошарата от сега,докато е малко! Hug

Нито е гладно , нито е жадно и мисля, че вече съм я научила да спи в ръцете ми  doh за жалост  Tired
Виж целия пост
# 4
Аааа, Лиле, не бой се ! И ние сме така.
При нас започна с никненето на зъбите и така си и остана. Стискам зъби, нося си го и се надявам да го израсте.
Целувки.
Виж целия пост
# 5
Такова си е детето.Синът ми беше така,а после като поотрасна малко трябваше да знае,че му стоиш до леглото и така спеше.Иначе се събужда и реве.Израсна го на 4 години. Crazy
И въпреки всичко и сега не обича да спи през нощта.Гледа телевизор до 1 часа и после ако сме почивка спи до обед,ако не -става без проблем за детска градина.
 Какво да правиш,баща му е бил същия.Разни човечета,разни характери.
Виж целия пост
# 6
Мила,не си учи бебето на ръце,защото има да дундуркаш после... ooooh!
Като се събуди,виж гладно ли е,жадно ли е,наакано ли е,болно ли е,гушни го и го остави в кошарката....ще поплаче и като види,че не го взимаш ще спре! Peace
Имам приятелка,която така си свикна бебето да го приспива на краката си и така да спи и до ден днешен така спят,а то е вече на 2 години! #Crazy
Та,свикни го в кошарата от сега,докато е малко! Hug

Нито е гладно , нито е жадно и мисля, че вече съм я научила да спи в ръцете ми  doh за жалост  Tired

Въпроса е вече дали да я отучваш или да продължавате така?!
Ако много плаче и отказва категорично да спи в леглото си,продължавайте така да се приспивате.
Ако си по-упорита и настоятелна и си решила,че няма да я приспиваш на ръце,остави я в леглото й,след като я приспиш и ако се разплаче не я вземай веднага.
Ти си прецени кой вариант е по-добър и за двете ви.
Виж целия пост
# 7
При нас е абсолютно по същия начин.Моника никога не е приспивана на ръце, но отскоро почна да иска да ми спи в ръцете иначе реееееев.Разбирам те.При нас със сигурност са зъби, но и от друга страна мисля си, че това е някакъв период, в който изпитват нужда да са близо до мама.Съдя го и по писаното в отчетните.Дано по-скоро да отмине този период, че наистина е натоварващо.
Виж целия пост
# 8
Не знам к'во му стана на моят син, но след Нова Година започна редовно да се буди в 2 часа и да иска да се гушка. Ако го държа на ръце - заспива. Тъй като ми е ужасно трудно в този час да съм будна - просто го взимам да спи при нас на спалнята (има сутрини дето нямам ярък спомен как е дошъл при нас... Shocked). Така сме рахат до сутринта. Надявам се все някога да спре да се буди през нощта и да е както преди, когато спеше чак до сутринта и надава вой за храна Laughing
Признавам, че това не е най-доброто решение, но поне е практично от гледна точка сънят на майката.
Виж целия пост
# 9
И аз мисля, че са зъбки, давай и водичка.Ние да ваме и Хамомила 15- за зъбки.
Виж целия пост
# 10
Ние все още и още се будим през нощта  Confused
Случва се да иска да спи полулегнал - аз да съм седнала на фотьойл, а той в мен, уж е заспал и само да реша да го слагам в кошарата и се буди  Shocked
Понякога го вземаме при нас, но понеже е по-тясно и гледам като заспи да го върна пак в неговото легло. Надявах се на тая възраст вече да спи по цяла нощ и да не се буди с рев, но уви  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 11
Ох, и ние сме така и то откакто махмахме бибата Confused
Диди винаги е заспивала сама, никога не съм я друсала, за да заспи или да седя при нея . Но след като махнахме бибита стана ад. Ве4ер заспива на спалнята при нас и я изместваме, само ако е ужасно уморена заспива в кошарата иначе реве до захласване. И редовно към 02 или към 05 часа се събужда и иска мама да я гушка. Уж ми заспива в ръцете, а когато реша да я върна обратно в кошарата се ококорчва и почва да вика"Мама, Мама". Много се изморявам от това разхождане през ноща. И аз се чудя какво да правим newsm78
Виж целия пост
# 12
И ние сме така. Според мен е от зъбките, защото когато отмине офанзивата на някой зъб и нещата се нормализират. До следващото никнене. Просто детенце го боли и се чуства сигурно и спокойно в теб. Въпреки че е голяма, мойта дъщеря също иска да я гушкам когато се събуди вечер. По това познавам, че чакаме ново зъбче- започне ли да плаче и да иска да я гушкам и заспала, вместо да спи в кошарата.
Виж целия пост
# 13
И дъщеря ми е така .Както си спи . така започва да крещи и е явно че я боли.Май са горните зъби .Дано по-бързо да им мине периода на будуване на малчовците! Praynig
Виж целия пост
# 14
Ако са зъбките-защо не пробваш PANSORAL- билков гел, на цената на другите е-около 5 лева, без ограничения за ползване-абсолютно безвреден. На моя Мартин много му помага. Или аз се успокоявам де...ама поне не е химия...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия