Подарявам Аугментин 1г (12таблетки)

  • 1 653
  • 11
Предписаха ми го, изпих две таблетки и се обринах... алергична се оказах.  Ако на някой му върши работа.... не ми се изхвърля, че все пак беше 30 лв. От 1грам е, производител GlaxoSmithKline.
Виж целия пост
# 1
Радвам се, че на никой не му трябва, но повдигам темата за всеки случай.
Виж целия пост
# 2
аз принципно го пия, много добре се повлиявам от него, скоро ще ходя на зъболекар и ако се наложи ще пиша пак, ако не си го дала вече.
Виж целия пост
# 3
Ок  Hug  (Надявам се да не ти се наложи! )
Виж целия пост
# 4
В момента синът ми пие Аугментин- сироп 457 мг. Той е на 8 год. и половина, но е висок и едър за възрастта си- тежи 38 кг. Почти е сигурно, че ще се наложи да пие още една опаковка, и ни посъветваха да вземем направо таблетки, тъй като настоящата доза му беше слаба и трябваше да я увеличим. Разбира се, от таблетките той ще пие по половин таблетка. Ако вече не си го обещала на някого, би ни свършил добра работа, защото двете деца се разболяха едно след друго и...какво да ти кажа, доста се поохарчихме около лекарствата им...
Виж целия пост
# 5
Вече писах на Мактуб на лични, но да напиша и в темата. Отказвам се да взимам антибиотика- вчера нашият свърши преждевременно и се наложи спешно да купим от аптеката.
Виж целия пост
# 6
Все още не е подарен....
Виж целия пост
# 7
Здравей!Още ли го подаряваш този аугментин, че аз съм със стафилококи и трябва пия, повлиявали се добре от него.Благодаря!
Виж целия пост
# 8
Да!
Виж целия пост
# 9
Как мога да го взема, да преборя тези гадни стафилококи, от които съм се разболявала все сериозно и се чудим защо.Ето мой имейл nedialkad@abv.bg
Благодаря сърдечно!
Виж целия пост
# 10
Писах ти  Sunglasses
Виж целия пост
# 11
Подарен
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия